Antanas Vinkus nori būti Neringos meru
Antanas Vinkus nori būti Neringos meru

Lietuvos ambasadorius Rusijos Federacijoje Antanas Vinkus užsimojo tapti Neringos meru: šis diplomatas bus socialdemokratų sąrašo kurorte per artėjančius savivaldos rinkimus lyderis.

Pasak socdemų Neringos skyriaus pirmininko Arūno Eimučio, A. Vinkus yra parašęs prašymą įstoti į partiją, tačiau be datos, nes kol kas būsimąjį sąrašo lyderį saisto diplomatiniai pančiai.

"Jo tikslas - būti meru. Suradome su ambasadoriumi bendrą kalbą, jis sutiko vesti mūsų sąrašą. Antrasis jame - mūsų partijos narys ir dabartinis Neringos meras Vigantas Giedraitis. Galutinis pirmasis dešimtukas paaiškės spalio pabaigoje. Šansai laimėti rinkimus yra dideli, nes mūsų partijos skyrius su 80 narių yra vienas didžiausių tarp kitų partijų Neringoje", - dėstė A. Eimutis.

Su V. Giedraičiu vakar susisiekti nepavyko: meras atostogauja.

Dar vienas tapti kurorto vadovu ambicijų neslepiantis kandidatas Arūnas Burkšas atsargiai vertino A. Vinkaus galimybes iškovoti mero postą.

"Kuo stipresni varžovai, rinkiminės kampanijos, tuo įdomiau. Bet dar per anksti šaudyti... Kalbant apie A. Vinkų, tai viskam yra savas laikas. Jis yra be galo energingas žmogus, tačiau... Įdomus jo pasirinkimas, nes kai viešėjau Maskvoje ir su A. Vinkumi buvau susitikęs, jis teigė remiantis mano kandidatūrą. Dabar pats dalyvauti rinkimuose nori", - politinius viražus dėstė A. Burkšas.

Pastarasis politikas rinkimuose dalyvaus koalicijoje, kurioje - Tautos prisikėlimo partijos (jai priklauso A. Burkšas. - Aut. past.), Liberalų sąjūdžio ir Liberalų ir centro sąjungos nariai.

Su pačiu A. Vinkumi susisiekti nepavyko.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder