Įteisinamos vaikų laisvalaikio centro bilietų kainos

Įteisinamos vaikų laisvalaikio centro bilietų kainos

Klaipėdos savivaldybė nusprendė nustatyti ir patvirtinti kainas, kuriomis turėtų būti pardavinėjami bilietai į Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro organizuojamus renginius.

"Iki šiol buvome nustatę bilietų kainas tik Klaipėdos jaunimo centrui. Renginiai Klaipėdos vaikų laisvalaikio centre vykdavo ir nemokamai, ir mokamai, tad nusprendėme įteisinti kainas, kaip privalu pagal įstatymą", - komentavo Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė.

Savivaldybei priklausančio Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro direktorė Jolanta Budrienė priminė, kad šis centras gyvuoja tik 1,5 metų ir jungia jau daugelį metų veikiančius klubus "Draugystė", "Liepsnelė", "Saulutė", "Švyturys", Želmenėlis" bei "Žuvėdra".

"Kadangi mes neturime didelės koncertų salės, rengiant koncertą tenka nuomotis salę. O, žinia, salės nuoma yra brangi, tad neparduodant bilietų nebūtų iš kur surinkti lėšų. Be to, jei mes patys neturėdavome bilietų, juos vis tiek pardavinėdavo salės savininkai. Todėl ir atsirado poreikis patvirtinti savo bilietų kainas. Mūsų centro taryba priklausomai nuo kolektyvo lygio pasiūlė savivaldybei, kokios bilietų kainos galėtų būti", - sakė J. Budrienė.

Kainos nustatytos 14-ai centrui priklausančių kolektyvų. Bilietų kainos svyruoja nuo 6 iki 10 litų. Tačiau pažymima, kad mokiniams, studentams, pensininkams, neįgaliesiems asmenims turėtų būti taikoma 50 procentų nuolaida.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder