Klaipėdoje veriasi keliai marių link

Klaipėdoje veriasi keliai marių link

Pasukamasis Klaipėdos piliavietės tiltelis jau paruoštas eksploatuoti, tačiau kol to nepatvirtins valstybinė komisija, klaipėdiečiai dar negalės jo išbandyti.

"Tiltelio montavimo darbai jau baigti, dabar tvarkomos jo prieigos. Išbandytas ir tiltelio rankinis sukamasis mechanizmas - viskas veikia sklandžiai", - pasakojo UAB "Hidrostatyba" statybos direktoriaus pavaduotojas Arvydas Biesevičius.

Pasak jo, jau baigta ruošti dokumentacija, tad beliko sulaukti, kada bus sudaryta valstybinė komisija, kuri ir patvirtins, ar tiltelis tikrai tinkamas eksploatuoti.

Patekti į piliavietę ir Kruizinių laivų terminalą bus lengviau ir dėl to, kad vakar pagaliau buvo baigta griauti Pilies gatvę nuo piliavietės teritorijos skyrusi siena.

"Pirmieji tvoros ardymo darbai prasidėjo pernai, tačiau už tvoros buvo statybvietė, tad meras Rimantas Taraškevčius prašė neatidengti tokio vaizdo. Todėl darbai buvo sustabdyti. Kadangi statybos jau baigtos, nugriovus tvorą miestiečiams atsivėrė gražus vaizdas į piliavietę", - sakė AB "Klaipėdos laivų remontas" vadovas Alvydas Butkus.

Pasak jo, toje vietoje, kur buvo nugriauta likusi tvoros dalis, planuojama įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. Dabar bendrovė ruošia šios teritorijos detalųjį planą.

Kaip ir buvo sutarta, bendrovė "Jareda" tvoros griovimo darbus atliko vos už litą. Likęs statybinis laužas bus susmulkintas ir išpiltas ant kelių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder