Kretingoje startuos sporto komplekso statyba
Kretingoje startuos sporto komplekso statyba

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas pranešė, jog Sporto komplekso statyba Kretingos miesto stadione, Savanorių gatvėje bus pradėta šį rugsėjį.

Savivaldybė skelbia konkursą dėl sporto komplekso pasukimo – vietos stadione pakeitimo, ir kviečia projektuotojus koreguoti esamą projektą. Po to bus keičiamas ir statybos leidimas bei detalusis planas. Nepaisant šių darbų, sporto komplekso statyba, V. Domarko patikinimu, turėtų būti pradėta šį rugsėjį.

Jau įvyko Savivaldybės skelbtas konkursas Kretingos sporto kompleksui statyti. Jį laimėjo uždaroji akcinė bendrovė „LitCon“, pasiūliusi 6 mln. 261 tūkst. 750 eurų statybos kainą. Praėjusį penktadienį Savivaldybė su bendrove „LitCon“ pasirašė sporto komplekso statybos Kretingoje sutartį, pagal kurią sporto komplekso statybos terminas yra 6 metai. „Trumpiau gali būti, ilgiau – ne“, – apie statybos terminą sakė V. Domarkas.

Savivaldybės taryboje anksčiau aptarta sporto komplekso statybos kaina buvo apie 16 mln. litų arba 4 mln. 628 tūkst. eurų. Tai buvo projektuotojų skaičiuojamosiomis kainomis nustatyta šio statinio statybos kaina. Kodėl statyba pabrango 1 mln. 628 tūkst. eurų? „Projektuotojai pripažino, jog buvo netikslumų, ir įvertino pabrangimą“, – atsakė V. Domarkas.

Pirmadienį Savivaldybė su bendrove „LitCon“ pasirašytą sporto komplekso Kretingoje statybos sutartį perdavė Kūno kultūros ir sporto departamentui prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Artimiausiu laiku Savivaldybė su departamentu turėtų pasirašyti sutartį dėl šios statybos finansavimo. Statybos pradžiai iš Valstybės investicijų programos šiemet yra pažadėti 144 tūkst. eurų.

Sidebar placeholder