Minijos gatve - 70 km/h greičiu

Minijos gatve - 70 km/h greičiu

Uostamiesčio valdžios institucijos imasi įgyvendinti keletą eismo naujovių, kurioms dar šio mėnesio pradžioje pritarė miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija (SEK).

Šiomis dienomis turėtų padidėti greitis važiuojantiesiems Minijos gatve - jis bus nebe 50 ar 60 km/h, o 70.

Toks maksimalus greitis galios atkarpoje tarp Kalnupės gatvės ir Jūrininkų prospekto, tik ties sankryža su Nendrių gatve bus sumažintas iki 50 km/h, mat ten yra nereguliuojama pėsčiųjų perėja.

Atitinkamus ženklus žadama pakabinti šią savaitę.

Vienas balandžio pradžios SEK sprendimas jau įgyvendintas - Rūtų gatvės atkarpoje tarp Birutės gatvės ir "Vėtrungės" stovėjimo aikštelės vėl leista važiuoti abiem kryptimis.

Tiesa, dvipusis eismas čia galioja tik dienomis, o nuo 20 iki 7 val. leidžiama važiuoti, kaip ir iki šiol, tik viena kryptimi - Taikos prospekto link.

Tai padaryta Rūtų gatvėje įsikūrusios Greitosios medicinos pagalbos stoties bei įmonės "Gatvių apšvietimas" prašymu - esą jų automobiliams ir dėl laiko, ir dėl kuro buvo labai nepatogu važiuoti aplinkkeliais.

Kol kas neaišku, kada bus įgyvendinti kiti nauji SEK sprendimai, tarp kurių - maksimalaus greičio padidinimas iki 70 km/h ant Mokyklos tilto bei Priestočio gatvėje, greičio slopinimo kalnelių įrengimas prieš perėjas Baltijos prospekte (ties "Norfos" parduotuve) bei draudimas sunkiasvorėms transporto priemonėms važiuoti Taikos prospektu.

Be viso kito, buvo nuspręsta sumažinti kelio ženklų skaičių Klaipėdos gatvėse. Omenyje turimi vairuotojų dėmesį blaškantys informaciniai įvairių paslaugų teikėjų, pavyzdžiui, viešbučių, ženklai. Teigiama, jog nemažai jų pastatyta savavališkai, jie netvarkingi, kai kurių reklamuojamų objektų jau seniai nėra.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder