Purvas išgąsdino Žolynų gatvės gyventojus

Purvas išgąsdino Žolynų gatvės gyventojus

Į "Vakarų ekspresą" kreipėsi Žolynų gatvės gyventoja, kuri teigė, jog jau kelias dienas šia gatve važinėjasi sunkvežimiai, vežantys žemes, kurias išpila viename privačiame sklype visai šalia gyvenamųjų namų. Neva sunkvežimiai ne tik sukelia triukšmą, nesilaiko eismo taisyklių, bet ir užteršia gatvę.

"Visa gatvė paskendusi purve, ypač pradėjus lyti", - sakė gyventoja. Ji pasakojo, jog namų administratorius netgi pateikė skundą Klaipėdos miesto savivaldybei, tačiau baiminosi, jog jų sprendimo teks laukti labai ilgai.

Bendrovės "Vitės valdos", administruojančios Žolynų kvartalo gyvenamuosius namus, komercijos direktorius Jevgenij Sakovskij pasakojo, jog į Klaipėdos miesto savivaldybę iš tiesų buvo kreiptasi, tačiau negalėjo to pavadinti skundu. "Mūsų darbuotojas pastebėjo, jog šia gatve ėmė važinėti sunkvežimiai, vežantys žemes. Kreipėsi ir gyventojai. Mūsų didžiausias susirūpinimas kilo dėl to, kad purvui pasklidus gatvėje gali užsikimšti kanalizacija. Būtent dėl to ir kreipėmės į specialistus", - sakė J. Sakovkij. Vyras teigė, jog savivaldybės specialistai į pranešimą sureagavo labai greitai ir suradę rangovus gavo patvirtinimą, jog gatvė tikrai bus valoma, todėl rūpestis atkrito.

Tai, jog gatvė po darbo dienos sutvarkoma, patvirtino ir UAB "Pamario troba", užsiimančios statybomis Dragūnų gyvenamajame kvartale, direktorius Juozas Raišutis. Anot vyriškio, su Žolynų gatve ribojasi sklypas, į kurį suderinus su savininku yra atvežamos ir išpilamos žemės. Dragūnų kvartale kasama pamatinė duobė, todėl susidaro grunto perteklius, o sklypą, besiribojantį su Žolynų gatve, pagal detalųjį planą kaip tik reikia paaukštinti.

"Nevežame į sklypus, kur gyvena žmonės, tik pro juos pravažiuojame", - sakė J. Raišutis. Gruntui vežti UAB "Pamario troba" samdo UAB "Inkomsta". J. Raišutis teigė iš jų gavęs patvirtinimą, jog darbo dienos pabaigoje gatvė nuo purvo yra išvaloma.

"Galbūt palijus, susidarė visai kitoks vaizdas ir gyventojai išsigando. Tačiau pravažiavus kiekvienai mašinai juk nespėsi šluoti. Po darbų viskas tikrai yra sutvarkoma ir jokių problemų neturėtų būti", - sakė J Raišutis.

"Vakarų ekspresui" ketvirtadienį nuvykus į Žolynų gatvę ji buvo švarut švarutėlė. Čia vis dar intensyviai darbavosi ir valymo mašina.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder