Šiemet, anot organizatorių, festivalis perėjo į aukštesnį kokybės lygmenį, kadangi dauguma muzikantų grojo gyvai, be fonogramos.
Pasiklausyti muzikantų, kurie įprastai groja uždaruose vakarėliuose, prigūžėjo nemažai švėkšniškių ir miestelio svečių. Kaip teigė festivalio idėjos sumanytojas Vytautas Raibys, po šventės muzikantai gauna bent po vieną užsakymą groti vestuvėse.
Tačiau jis nesutiko su tuo, kad dalyvavimas šiame festivalyje - jiems tiesiog gera reklama: „Ansambliai groja jau daugybę metų ir jiems geriausia reklama – rekomendacijos, sklindančios iš lūpų į lūpas.“
Nemenką miestėnų susidomėjimą švente jis vertina paprastai. Esą muzikantai groja lengvo formato ir visiems suprantamą muziką. Dauguma atliekamų kūrinių – visiems iki kaulų smegenų pažįstami ir įtinkantys įvairaus amžiaus žmonių skoniui. Juk šie ansambliai groja ne tik vestuvėse, bet ir krikštynose, jubiliejuose ir kitose šventėse.
„Festivaliu siekiame parodyti, kad vestuvių muzikantai nėra kokie „chaltūrščikai“ ar mėgėjai išgerti, kaip kai kurie mano. Jie – sąžiningi, tvarkingi ir sunkiai dirbantys žmonės, kuriems šventėse reikia tapti ir artistais, ir klounais“, - mintimis dalinosi pašnekovas.
Paklaustas, ar kitąmet miestelyje ir vėl skambės vestuvių muzikantų atliekami kūriniai, organizatorius kol kas nežinantis. Esą jei valdžia neuždraus festivalio metu prekiauti alumi, o verslininkai ir toliau finansiškai parems idėją, tuomet, žinoma, šventės tradicija bus tęsiama.
Rašyti komentarą