Brazilijos futbolininkai pergale pradėjo olimpinį turnyrą

Londono vasaros olimpinių žaidynių vyrų futbolo turnyro pirmosiose rungtynėse C grupėje ketvirtadienį Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtoja Brazilijos rinktinė 3:2 (3:0) įveikė Egipto futbolininkus.

Po pirmojo kėlinio brazilai pirmavo 3:0, tačiau po pertraukos leido varžovams įmušti du įvarčius ir sušvelninti skirtumą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Rafaelis (16 min.), Leandras Damiao (Leandro Damiao, 26) ir Neimaras (Neymar, 30).

Egipto komandoje pasižymėjo Mohamedas Abutrika (Mohamed Aboutrika, 52) ir Mohamedas Sala (Mohamed Salah, 76).

Kitose grupės rungtynėse Baltarusijos futbolininkai 1:0 (1:0) įveikė Naujosios Zelandijos ekipą. Pergalingą įvartį 45-ąją min. įmušė Dmitrijus Baga.

D grupėje Japonijos rinktinė 1:0 (1:0) įveikė Ispanijos futbolininkus. Pergalę japonams lėmė Jukio Ocu (Yuki Otsu) įvartis 34-ąją min.

41-ąją min. iš aikštės buvo išvarytas Ispanijos rinktinės žaidėjas Inigas Martinesas (Inigo Martinez).

A grupėje olimpinių žaidynių šeimininkė Didžiosios Britanijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Senegalo komanda.

20-ąją min. Kreigas Belamis (Craig Bellamy) išvedė britus į priekį, tačiau 82-ąją min. rezultatą išlygino senegalietis Musa Konatė (Moussa Konate).

Olimpiniame vyrų futbolo turnyre dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Į ketvirtfinalį pateks po dvi geriausias grupių ekipas.

Olimpines rinktines sudaro futbolininkai iki 23-ejų metų, tačiau jose gali būti trys vyresni žaidėjai.