B. Obama atsiprašė K. Haris už tai, kad pavadino ją patraukliausia generaline prokurore

B. Obama atsiprašė K. Haris už tai, kad pavadino ją patraukliausia generaline prokurore

JAV prezidentas Barakas Obama (Barack Obama) atsiprašė Kalifornijos generalinės prokurorės už tai, kad pavadino ją "patraukliausia iš visų šalies generalinių prokurorių". Apie tai praneša "USA Today" remdamasi JAV Baltųjų rūmų atstovu Džėjumi Karniu (Jay Carney).

Praėjusį ketvirtadienį B. Obama kalbėjo viename oficialiame susitikime San Francisko priemiestyje ir savo kalboje pasakė komplimentą Kalifornijos generalinei prokurorei Kamalai Haris (Kamala Harris). Ji yra Demokratų partijos aktyvistė ir net vertinama kaip potenciali kandidatė į valstijos gubernatorius. Išvardinęs puikias profesines K. Haris savybes, prezidentas kartu pastebėjo, kad, be visa kita ko, ji dar ir "patraukliausia iš visų generalinių prokurorų šalyje".

Ir nors su B. Obamos nuomone greičiausiai sutiktų daugelis amerikiečių vyrų, politiškai korektiškoje Amerikoje prezidento žodžiai visgi sukėlė nevienareikšmišką reakciją. Kai kam valstybės vadovo komplimentas pasirodė nederamas, o kai kas apkaltino jį seksizmu. Kai kurie spaudos leidiniai neiškentė nepaspekuliavę šia tema ir ėmę svarstyti, kaip į vyro žodžius apie "patraukliausią generalinę prokurorę" reagavo prezidento žmona Mišelė Obama (Michelle Obama).

"Sugrįžęs iš kelionės prezidentas paskambino generalinei prokurorei K. Haris, jog atsiprašytų už tai, kad jo žodžiai atitraukė dėmesį nuo pagrindinės jo kalbos temos, - aiškino Dž. Karnis. - B. Obama ir K. Haris - seniai bičiuliai, ir jis jokiu būdu neketino nuvertinti profesinių jos, kaip generalinės prokurorės, privalumų".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder