Golfo legenda T. Woodsas gydomas ligoninėje po didelės automobilio avarijos
Golfo legenda T. Woodsas gydomas ligoninėje po didelės automobilio avarijos

Golfo pasaulio garsenybė Tigeris Woodsas antradienį buvo sunkiai sužeistas, kai jo vairuojamas automobilis nulėkė nuo kelio netoli Los Andželo ir kelis kartus apsivertė, pranešė policija.

Į avarijos vietą atvykę policijos pareigūnai sakė, kad golfo žaidėjui „labai pasisekė“, kad jis liko gyvas, bet jam buvo sunkiai sužalotos abi kojos..

Per anksti ryte įvykusią avariją T. Woodsas neatrodė paveiktas narkotikų arba alkoholio. Kai buvo išvaduotas iš automobilio, jis buvo išvežtas į ligoninę ir operuotas, sakė Los Andželo apygardos šerifas Alexas Villanueva.

Nelaimė įvyko ant stataus šlaito, dėl didelio avaringumo žinomo kaip „juodasis ruožas“. Pasak šerifo, T. Woodsas, kurio automobilyje kitų žmonių nebuvo, važiavo „didesniu nei įprasta greičiu“.

„Sakyčiau, ponui Woodsui labai pasisekė, kad jis po viso šito liko gyvas“, – sakė policininkas Carlosas Gonzalezas, pirmasis atvykęs į įvykio vietą.

C. Gonzalezas rado T. Woodsą prispaustą automobilyje, bet sąmoningą. Jis atrodė „ramus ir blaiviai protaujantis“, taip pat prisistatė pareigūnui kaip Tigeris.

„Kaip suprantu, jam sunkiai sužalotos abi kojos“, – sakė Los Andželo apygardos priešgaisrinės tarnybos vadovas Darylas Osby. Jis T. Woodso būklę apibūdino kaip „stabilią“.

Ugniagesiai ir paramedikai ištraukė T. Woodsą iš sudaužyto didesni važumo automobilio ir imobilizavę nuvežė jį į vietos ligoninę, kur sportininkui buvo atlikta operacija.

„Šiuo metu nėra jokių įrodymų, kad jis buvo paveiktas“ narkotikų, vaistų arba alkoholio, nurodė A. Villanueva, bet pridūrė, kad įvykis tiriamas.

T. Woodsas, laikomas vienu iškiliausių visų laikų golfo žaidėju, yra laimėjęs 15 didelių čempionatų.

Neseniai jam buvo atlikta penkta nugaros operacija. T. Woodsas sakė nežinąs, ar galės žaisti artėjančiame „Masters“ turnyre, kurį jis pastarąjį kartą laimėjo 2019 m.

45 metų T. Woodsas dalyvavo kasmet rengiamame golfo turnyre „Genesis Invitational“ klube „Riviera Country“ ir antradienio rytą vairavo jam parūpintą automobilį.

„Laukiame tolesnės informacijos, kai jam bus baigta operacija. „PGA Tour“ ir kiti žaidėjai meldžiasi už Tigerį ir bus visiškai mūsų palaikomas, kol sveiks“, – sakoma golfo asociacijos „PGA Tour“ komisaro Jay Monahano pranešime.

Sidebar placeholder