Indonezija: prakiurus kelto dugnui, nuskendo mažiausiai 26 žmonės

Indonezija: prakiurus kelto dugnui, nuskendo mažiausiai 26 žmonės

Antradienį prie Indonezijos krantų kelto, plukdžiusio daugiau kaip 130 žmonių, dugne atsivėrus plyšiui ir daliai žmonių mėginant išsigelbėti šokant į jūrą, nuskendo mažiausiai 26 žmonės. 

Laivas, kuriuo taip pat buvo plukdomi 48 automobiliai, sunkvežimiai ir motociklai, pakrypo į šoną ir netrukus užplaukė ant seklumos. Tai įvyko jūroje ties Sulavesio salos Kepulauano Selairo rajono krantais, sakė vietos policijos atstovas Dicky'is Sondana.

Į vietos ligonines ir klinikas nugabenti 26 nelaimės aukų kūnai, televizijai „Metro TV“ sakė Pietų Sulavesio gubernatorius Sonis Sumarsono.

Kelte vis dar yra 50 keleivių, jie laukia, kol bus išgebėti, pridūrė gubernatorius.

Su laivyba susiję incidentai Indonezijoje - gana dažnas reiškinys, nes laivai čia neretai būna perpildyti ir šalyje ne visuomet laikomasi saugos taisyklių.

Naujausias incidentas įvyko tą pačią dieną, kai Indonezijos pareigūnai atšaukė daugiau kaip 160 žmonių, plaukusių daugiau kaip prieš dvi savaites poilsiautojų pamėgtame Sumatros salos ežere nuskendusiu keltu, paieškas.

Perpildytas laivas „KM Sinar Bangun“ nuskendo birželio 18 dieną Tobos ežere, praėjus vos kelioms minutėms nuo išplaukimo. 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder