Indonezijoje galingo žemės drebėjimo aukų skaičius išaugo iki 91

Indonezijoje galingo žemės drebėjimo aukų skaičius išaugo iki 91

Sekmadienį Indonezijos Lomboko saloje įvykusio galingo žemės drebėjimo aukų skaičius padidėjo iki 91 ir gali dar labiau išaugti. Tai pirmadienį pranešė oficialus Nacionalinės stichinių nelaimių padarinių likvidavimo agentūros atstovas Sutopas Purwas Nugrohas, kuriuo remiasi AP.

Anksčiau naujienų agentūra „Reuters“ pranešė apie 82 žuvusiuosius.

Pasak S. P. Nugroho, žemės drebėjimas salos šiaurėje padarė daug žalos. Stichijos smūgis sugriovė tūkstančius namų. Į saugias vietas evakuoti tūkstančiai gyventojų. Požeminiai smūgiai buvo juntami ir turistų pamėgtoje Balio saloje, bet ten sugriovimų neužfiksuota.

Indonezijos prezidentas Jokas Widodas davė nurodymą ministrų kabinetui, policijai ir kariškiams paspartinti gelbėjimo operaciją, pažymi AP.

Europos-Viduržemio jūros seismologijos centro duomenimis, sekmadienį Lomboko saloje įvyko 6,6 balo žemės drebėjimas. Požeminių smūgių epicentras buvo už 49 kilometrų į šiaurės rytus nuo Mataramo miesto (319 tūkstančių gyventojų), o židinys - 10 kilometrų gylyje.

Liepos pabaigoje 14 žmonių žuvo per galingą žemės drebėjimą, įvykusį tame pačiame rajone. Jo židinys buvo 7,5 kilometro gylyje. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder