Keleivis sutrukdė girtam lakūnui sėsti prie lėktuvo šturvalo JAV

Keleivis sutrukdė girtam lakūnui sėsti prie lėktuvo šturvalo JAV

Reguliarusis aviacijos kompanijos "American Eagle" skrydis iš Mineapolio buvo sulaikytas 2,5 val. po to, kai budrus keleivis užuodė alkoholio kvapą, kuris sklido nuo lakūno, kylančio į lėktuvą, informuoja televizijos kanalas CNN penktadienį remdamasis oro uosto atstovais.

Atvykę į incidento vietą policininkai atliko alkoholio testą, kuris pasirodė teigiamas. Lakūnas buvo nušalintas nuo skrydžio ir išsiųstas į ligoninę, kur turėjo būti patvirtinti pirminio testo rezultatai, o lėktuvas su 53 keleiviais į Niujorką išskrido, kai atvyko nauja įgula.

"Mes bendradarbiaujame su policija ir atliekame vidinį tyrimą", - pranešė aviacijos kompanijos atstovas. Pagal kompanijos įstatus, civilinės aviacijos lakūnas neturi teisės sėsti prie šturvalo praėjus mažiau nei aštuonioms valandoms po alkoholio vartojimo. Alkoholio koncentracija kraujyje neturi viršyti 0,4 proc.

Tai jau ne pirmas kartas JAV, kai dėl lakūnų elgesio sutrikdomas skrydžių grafikas. Praėjusių metų vasarą JAV aviacijos bendrovės "JetBlue" orlaivis buvo priverstas skubiai leistis po to, kai jo lakūnas išgąsdino keleivius išbėgęs iš kabinos šaukdamas apie Jėzų Kristų, "Al Qaeda" ir bombą lėktuve. Vėliau teismas pripažino jį nepakaltinamu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder