Paliaubos Gazos Ruože baigėsi, skaičiuojamos naujos aukos

Paliaubos Gazos Ruože baigėsi, skaičiuojamos naujos aukos

Antradienio naktį pasibaigus paliauboms tarp Izraelio ir "Hamas", į Izraelio teritoriją paleista ne mažiau kaip 50 raketų, antskrydžių metu Gazos Ruože žuvo devyni žmonės, skelbia BBC.

Neramumai Artimuosiuose Rytuose atsinaujino likus kelioms valandoms iki paliaubų pabaigos. Taikos derybos Egipto sostinėje buvo bevaisės, todėl Izraelio delegacija pareiškė išvykstanti atgal į tėvynę.

Palestinos sveikatos apsaugos pareigūnų duomenimis, per Izraelio antskrydžius antradienį ir trečiadienį žuvo bent devyni žmonės. Nepatvirtintais duomenimis, tarp aukų yra "Hamas" karinio sparno "Ezzedine al-Qassam" brigados vado Mohamedo Deifo (Mohammed Deif) žmona ir dukra. Paties M. Deifo likimas neaiškus.

Atsakydami į Izraelio antskrydžius, "Hamas" kovotojai atnaujino šalies apšaudymą raketomis. Izraelio kariuomenės duomenimis, dvi raketos nukrito netoli Tel Avivo, keturios prie Beršebos. Izraelio vyriausybės atstovo Marko Regevo (Mark Regev) teigimu, nuolatinės atakos iš Gazos Ruožo derybas su "Hamas" daro "neįmanomomis", nes apšaudydami šalį, palestiniečiai "sunaikina prielaidą, kuria grįstos visos diskusijos".

Raktažodžiai
Sidebar placeholder