Prancūzų žurnalistę nuo grupinio išprievartavimo Kaire išgelbėjo operatorius (video)

Prancūzų žurnalistę nuo grupinio išprievartavimo Kaire išgelbėjo operatorius (video)

Kairas jaunoms moterims tapo pavojinga vieta. Mat esą už laisvę kovojantys egiptiečiai itin pamėgo grupinius išprievartavimus. Šį savaitgalį nuo išniekinimo tik per plauką išsigelbėjo žurnalistė, rengusi reportažą prancūzų televizijos kanalui „France 24“. Merginą iš sužvėrėjusių egiptiečių nagų išplėšė jos kolega ir sugebėjo su ja pasislėpti kavinėje, praneša newsru.com.

Sonia Dridi į bėdą pateko šeštadienio vakarą pagrindinėje sostinės Tahriro aikštėje. Žurnalistė norėjo papasakoti prancūzams apie Kairo įvykius stovėdama protestuotojų minioje, rašo lrytas.lt.

S. Dridi kolega operatorius užfiksavo akimirką, kai žurnalistę suokalbininkai glaudžiai apsupo, paėmė iš jos mikrofoną ir ją, net nespėjusią suprasti, kas vyksta, nuvedė už kadro. Priešais kamerą liko tik pikti, į merginą rankas tiesiantys ir tarsi dėl grobio besistumdantys vyrai.

„Kartu su manimi buvo mano komanda. Aš negalvojau, kad gresia koks nors pavojus, - vėliau kanalui „France 24“ prisipažino S. Dridi. - Daugiausia tai buvo jauni vyrai, bet ne tik. Jie pradėjo mane liesti ir aš nusprendžiau įsikibti į savo kolegą, kuris bandė mane apginti.“

Mergina sakė, kad už išgelbėjimą nuo grupinio išprievartavimo ji dėkinga operatoriui Ashrafui Khaliliui ir savo tvirtam diržui. Mat užpuolikai paskubomis bandė jį atsegti ir apnuoginti žurnalistę, tačiau jiems nepavyko.

Operatorius sugebėjo išplėšti merginą prievartautojams iš rankų ir nusitempė ją į artimiausią kavinę. Užeigos šeimininkai iškart suprato, kad porelei reikalinga pagalba, tad užrakino duris ir užtraukė užuolaidas. Nepaisant to, kelios dešimtys vyrų beldėsi į duris, reikalaudami atidaryti, rašo lrytas.lt.

Po 20 minučių užsimaskavę žurnalistai sugebėjo išsprūsti iš kavinės ir įsėsti į taksi, bet sulaukėję vyrai jų vis tiek nenorėjo paleisti. Supratę, kad grobis sprunka, jie kurį laiką vijosi taksi.

S. Dridi jau kreipėsi į policiją, parašė pareiškimą dėl bandymo išprievartauti.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder