Tyrėjai spėlioja dėl šimtus gyvybių Alžyre nusinešusios aviakatastrofos priežasčių

Tyrėjai spėlioja dėl šimtus gyvybių Alžyre nusinešusios aviakatastrofos priežasčių

Po daugiausiai aukų nusinešusios lėktuvo katastrofos Alžyre nelaimės priežastis ir toliau lieka neaiški. Trečiadienį sudužus orlaiviui žuvo 247 keleiviai, dauguma kurių buvo kariai, ir 10 įgulos narių. Pranešama, kad lėktuvu skrido ir pabėgėliai iš Vakarų Sacharos, praneša agentūra „Reuters“.

Gynybos ministerijos duomenimis, karinis lėktuvas nukrito lauke netrukus po pakilimo karinėje bazėje netoli sostinės Alžyro.

Keturių variklių lėktuvas iš Bufariko karinių oro pajėgų bazės turėjo skristi į Bešarą šalies vakaruose. Jis sudužo 7.50 val.

Alžyro prezidentas Abdelazizas Bouteflika paskelbė trijų dienų valstybinį gedulą. Alžyro pajėgų generalinio štabo vadas Ahmedas Gaidas Salahas pareiškė užuojautą aukų artimiesiems.

Gali būti, kad lėktuvo pilotas užkirto kelią dar didesnei katastrofai. Vienas liudininkas privačiai televizijos stočiai „Ennahar“ sakė: „Pilotas pakeitė skridimo kryptį, kad lėktuvas nenukristų ant kelio“.

Oficialiai nepatvirtinta, kad yra katastrofą išgyvenusių žmonių. Tačiau, anot agentūros AP, liudininkai pasakojo apie žmones, kurie prieš orlaiviui sudūžtant iš jo iššoko.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder