Vokietijoje tiriamas išpuolis, kuriam planuota panaudoti nuotoliniu būdu valdomus lėktuvėlius

Vokietijoje tiriamas išpuolis, kuriam planuota panaudoti nuotoliniu būdu valdomus lėktuvėlius

Vokietijos prokurorai pradėjo tyrimą prieš du iš Tuniso kilusius vyriškius, kurie įtariami planavę teroristinį išpuolį panaudojant nuotoliniu būdu valdomus lėktuvėlius, praneša AP.

Vokietijos federalinė prokuratūra pranešė, kad antradienį buvo apieškoti devyni namai įvairiose Vokietijos vietose ir kaimyninėje Belgijoje. Kol kas niekas nebuvo suimtas. Prokuratūros pranešime teigiama, kad du vyrai įtariami "informacijos ir daiktų įsigijimu, tam kad surengtų islamistinius ekstremistinius sprogdinimo išpuolius su nuotoliniu būdu valdomais lėktuvėliais". Prokuratūra nepateikė jokios kitos informacijos apie įtariamuosius ir neatskleidė jų tapatybių.

Pareigūnai apieškojo keturių įtariamuosius pažinojusių asmenų butus. Manoma, kad įtariamųjų pažįstami finansavo islamistus ekstremistus. Pareigūnai pradėjo tyrimą ir prieš dar vieną įtariamųjų pažįstamą. Pastarasis įtariamas pinigų plovimu. Teigiama, kad antradienį atliktų kratų tikslas - surinkti įkalčius apie galimų išpuolių planus ir pasirengimą jiems bei apie teroristų finansavimą.

Sidebar placeholder