Olimpinis auksas - Rusijos čiuožėjai Adelinai Sotnikovai

Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo solisčių varžybas laimėjo Europos vicečempionė rusė Adelina Sotnikova. 17-metė čiuožėja surinko 224,59 taško.

A. Sotnikova po trumposios programos buvo antra, o laisvojoje programoje užėmė pirmąją vietą.

A. Sotnikova tapo pirmąja Rusijos atstove, iškovojusia olimpinį auksą solisčių varžybose.

Po trumposios programos pirmavusi Vankuverio žaidynių čempionė 23-ejų metų Pietų Korėjos atstovė Kim Juna (Kim Yuna) laisvojoje programoje buvo antra ir su 219,11 taško pelnė sidabro medalį.

Bronzos apdovanojimą iškovojo 2012 metų pasaulio ir penkiskart Europos čempionė 27-erių metų italė Karolina Kostner (Carolina Kostner), surinkusi 216,73 taško.

Varžybose dalyvavo 30 čiuožėjų. Laisvąją programą ketvirtadienį atliko 24 sportininkės.

Rusijos sportininkai Sočio olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo varžybose iškovojo tris aukso bei po vieną sidabro ir bronzos medalį.