Atlantiečiai prasitęsė atostogas

Atlantiečiai prasitęsė atostogas

Dėl Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės ir jaunimo iki 21 metų komandos dalyvavimo tarptautinėse varžybose A lygos čempionate iki birželio 15 dienos yra paskelbta pertrauka.

Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai, vadovaujami naujojo vyr. trenerio Anatolijaus Šelesto, po trumpo atokvėpio jau visą savaitę po du kartus per dieną ruošėsi naujoms kovoms A lygoje. Tačiau penktadienį treniruočių procesas nutrūko.

Atlantiečiai atsisakė treniruotis. Priežastis? Jau keletą mėnesių klubas nemoka žaidėjams atlyginimų ir vis maitina pažadais. Tad futbolininkų kantrybės taurė persipildė, ir jie nusprendė boikotuoti treniruotes. Kraštutinių priemonių buvo imtasi penktadienį per uostamiesčio centriniame vykusį susirinkimą. Jame dalyvavo ir "Atlanto" generalinis direktorius Vacys Lekevičius bei kiti klubo administracijos darbuotojai. Naujasis vyr. treneris A. Šelestas susirinkime nedalyvavo.

Situacija klube jau kuris laikas nesikeičia. Žaidėjai ne tik negauna atlyginimų, bet ir yra metami iš nuomojamų butų. Todėl jie nusprendė šį savaitgalį nesitreniruoti ir prasitęsti atostogas iki pirmadienio. Kokie bus kiti futbolininkų veiksmai, sunku nuspėti.

"Atlantas" jau anksčiau buvo apsiskelbęs, kad klubo akcijų paketą įsigijo nauji dalinininkai. Tačiau nei jų, nei pinigų dar niekas nematė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder