Badmintonininkų pergalės

Klaipėdos badmintonininkai akivaizdžiai dominavo Lietuvos penkiolikmečių asmeniniame badmintono čempionate - klaipėdiečiai kovėsi visuose finaluose ir visur buvo geriausi.

Vaikinų vienetų varžybose lygių neturėjo Laurynas Borusas. Jis finale rezultatu 21:11, 12:21, 21:19 įveikė kitą klaipėdietį Joną Petkų. Dar vienas mūsų miesto atstovas Danielius Beržanskis liko trečias. D. Beržanskis ir L. Borusas triumfavo vaikinų dvejetų varžybose. Jie finale rezultatu 21:19, 21:15 pranoko savo komandos draugus J. Petkų ir Tomą Petrošių. Trečiąją vietą iškovojo kretingiškiai Šarūnas Stumbra ir Mantas Užandenis.

Merginų vienetų varžybose čempionės laurus iškovojo Gabija Mockutė. Be to, ji kartu su komandos drauge Patricija Levinskaite visas varžoves patiesė ir merginų dvejetų varžybose.

Mišraus dvejeto varžybose aukso medalius iškovojo J. Petkus ir G. Mockutė. Jie finale rezultatu 21:12, 21:12 įveikė L. Borusą ir P. Levinskaitę.

Klaipėdoje vykusiame čempionate varžėsi Kauno, Tauragės, Kelmės, Vilniaus, Kretingos, Ignalinos ir Raseinių atstovai. "Mūsų jaunieji badmintonininkai dar kartą pademonstravo aukšto meistriškumo klasę. Lietuvoje neturime lygių", - džiaugėsi Klaipėdos badmintono treneris Antanas Narvilas.