Čempionų lyga: „Atalanta“ solidžiai sutriuškino „Valencia“

UEFA Čempionų lygos atkrentamajame etape Bergamo „Atalanta“ (Italija) rezultatu 4 – 1 sutriuškino „Valencia“ (Ispanija).

Jau pirmajame etape „Atalanta“ įgijo nemenką dviejų įvarčių persvarą (2 – 0). Prie jos prisidėjo 16-ą minutę pasižymėjęs Hansas Hateboeris bei 42-ą minutę vartininką įveikęs Josipas Iličičius.

Antrajame kėlinyje toliau didėjo atotrūkis. Remo Freuleris 57-ą minutę papildė „Atalantos“ sąskaitą dar vienu įvarčiu, o 63-ą minutę H. Hateboeris persvarą padidino iki 4.

Ispanai savo varžovams atsakė viso labu vienu smūgiu 66-ą minutę. Tašką komandai pelnė Denisas Čeryševas.

Trečiadienį Čempionų lygoje taip pat susitiko praėjusio sezono finalininkai Londono „Tottenham“ (Anglija) bei „Leipzig“ (Vokietija) ekipa.

Namuose žaidusiems „Tottenham“ teko pripažinti vokiečių pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 0 – 1.

Vienintelį įvartį 58-ą minutę pelnė „Leipzig“ lyderis Timo Werneris.