Dainiui Zubrui nepavyko tapti NHL čempionu

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų šeštosiose finalo rungtynėse sekmadienį Vakarų konferencijos čempionė "San Jose Sharks" komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) nusileido Rytų konferencijos nugalėtojai "Pittsburgh Penguins" ekipai ir pralaimėjo seriją iki keturių pergalių 2-4.

"Penguins" komanda NHL čempione tapo ketvirtąjį kartą. Ji šiose varžybose triumfavo ir 1991, 1992 bei 2009 metais.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Brajanas Dumaulinas (Brian Dumoulin, 9 min.), Krisas Letangas (28) ir Patrikas Hornkvistas (Patric Hornqvist, 59).

Naudingiausiu atkrintamųjų varžybų žaidėju pripažintas "Penguins" atstovas Sidnis Krosbis (Sidney Crosby).

"Sharks" ekipai įvartį pelnė Loganas Kutiuras (Logan Couture, 27).

8 min. žaidęs D. Zubrus kartą metė į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes. 37-erių metų lietuvis NHL finale žaidė trečią kartą, tačiau tapti čempionu jam taip ir nepavyko.