Europos futbolo Čempionų lygos finale - "Real" triumfas

Europos futbolo Čempionų lygos varžybų nugalėtoja tapo Madrido "Real" (Ispanija) komanda. Ji finale šeštadienį Lisabonoje (Portugalija) po pratęsimo 4:1 (0:1; 1:1) įveikė Madrido "Atletico" futbolininkus.

36-ąją min. Diegas Godinas (Diego Godin) išvedė "Atletico" į priekį 1:0. Jau per teisėjo pridėtą laiką (90+3 min.) rezultatą išlygino Serchijus Ramosas (Sergio Ramos).

Per pratęsimą "Real" sugebėjo įmušti net tris įvarčius. 110-ąją min. pasižymėjo Garetas Beilas (Gareth Bale), 118-ąją - Marselas (Marcelo), o 120-ąją min. 11 metrų baudinį realizavo Krištianas Ronaldas (Cristiano Ronaldo).

"Real" stipriausių Europos klubų varžybų nugalėtoju tapo po 12 metų pertraukos ir dešimtą kartą klubo istorijoje.

"Atletico" finale žaidė antrą kartą ir antrą kartą jame pralaimėjo.

Vieno miesto komandos Čempionų lygos varžybų finale susitiko pirmą kartą.