Gargždų "Bangos" futbolininkai A lygos starte garbingai pasipriešino čempionei „Sūduvai“

Marijampolės „Sūduva“ sunkia pergale pradėjo 2020-ųjų metų A lygos sezoną. Pirmajame mače šalies čempionai 1:0 palaužė į elitą po pertraukos sugrįžusius Gargždų „Bangos“ futbolininkus.

Žemaičiai sužaidė solidų mačą ir pirmajame kėlinyje turėjo net keletą realių progų išsiveržti į priekį.

Visgi po didžiosios pertraukos „Sūduva“ įrodė savo pranašumą, o vienintelis įvartis 64-ąją minutę buvo įmuštas kiek kurioziškoje situacijoje.

Savo baudos aikštelėje pargriuvęs Robertas Vėževičius lietė kamuolį ranka ir mačo arbitras į svečių vartus skyrė baudinį, kurį užtikrintai realizavo Josipas Tadičius.

Įdomu tai, kad baudinio kaltininkas R.Vėževičius dar pernai vilkėjo „Sūduvos“ marškinėlius.

Pirmajame kėlinyje suvalkiečiai prarado traumą gavusį vieną savo lyderių Mihretą Topčagičių.