"Grizzlies" ir "Knicks" išlygino NBA konferencijų pusfinalių serijų rezultatus

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato antrosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse antradienį "Memphis Grizzlies" (5-oji vieta konferencijoje) komanda svečiuose 99:93 (23:21, 31:30, 15:23, 30:19) įveikė "Oklahoma City Thunder" (1) ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

"Grizzlies" komandai 26 taškus pelnė Maikas Konlis (Mike Conley, 10 atk. kam., 9 rez. perd.), 24 - Markas Gasolis (Marc Gasol), 15 - Zakas Rendolfas (Zach Randolph), 12 - Tonis Alenas (Tony Allen).

"Thunder" ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kevinas Durantas. Jo sąskaitoje - 36 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai. Derekas Fišeris (Derek Fisher) surinko 19 taškų, Seržas Ibaka (Serge Ibaka) - 11, o Redžis Džeksonas (Reggie Jackson) pridėjo 10 taškų.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Memfyje.

Rytų konferencijos pusfinalyje "New York Knicks" (2) komanda savo aikštėje 105:79 (29:20, 18:22, 25:24, 33:13) nugalėjo "Indiana Pacers" (3) krepšininkus ir serijos rezultatas taip pat tapo lygus 1-1.

Trečiajame kėlinyje "Grizzlies" krepšininkai buvo išsiveržę į priekį 64:62, tačiau aikštės šeimininkai spurtavo net 30:2 ir, ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 5 min. 15 sek., atitrūko 92:66, o netrukus skirtumas pasiekė 30 taškų ribą 98:68.

"Knicks" komandai Karmelas Entonis (Carmelo Anthony, 9 atk. kam.) pelnė 32 taškus, Imanas Šampertas (Iman Shumpert) - 15, Reimondas Feltonas (Raymond Felton) - 14, Pablas Pridžionis (Pablo Prigioni) ir Kenjonas Martinas (Kenyon Martin) - po 10.

"Pacers" ekipoje 20 taškų surinko Polas Džordžas (Paul George), 13 - Deividas Vestas (David West), 12 - Džordžas Hilas (George Hill).