Jubiliatas bandė gelbėti komandą

Šiandien 18-ąjį gimtadienį švenčiantis Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ žaidėjas Džiugas Slavinskas Raseiniuose surinko dvigubą dublį (pelnė 14 taškų ir po krepšiais atkovojo 10 kamuolių), tačiau pergalei prieš vietos „Rasus“ trūko didesnio kitų komandos žaidėjų indėlio. Klaipėdiečiai rungtynes pralaimėjo 70:97 (21:22, 23:19, 13:28, 13:28).

Nors „Nafta-Uni-Akvaservis“ rungtyniavo be dviejų traumuotų svarbių savo komandos žaidėjų: Aido Einikio ir Deivido Anužio, tačiau jiems rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo – klaipėdiečiai pirmavo 19:12, o į didžiąją pertrauką iškeliavo turėdami 3 taškų pranašumą – 44:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas dar šoktelėjo – 46:41, tačiau aikštės šeimininkai vienu metu trečiajame kėlinyje sužaidė atkarpą 14:4, ir atitrūko - 69:57. Klaipėdiečiams pakreipti įvykių savo naudai nebepavyko.

„Rasus“ į pergalę vedė Tomas Galeckas per 35 minutes pelnęs 20 taškų (6/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos). Jis atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

Pastarasis rezultatas – geriausias įžaidėjo karjeroje ir šio sezono NKL čempionate. Ankstesnis asmeninis vilniečio rezultatyvių perdavimų rekordas buvo 8 perdavimai.

Visų laikų NKL rezultatyvių perdavimų rekordas priklauso Elvinui Gintvainiui, kuris 2013 metų pabaigoje per rungtynes atliko 19 rezultatyvių perdavimų.

„Rasai“: Tomas Galeckas - 20 (15 rez. perd.), Šarūnas Vingelis - 19, Evaldas Džiaugys - 13, Andrius Aleksandrovas - 13, Šarūnas Beniušis - 11, Darius Marcinkevičius - 10.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Džiugas Slavinskas - 14 (10 atk. kam.), Viktoras Chodosovskis - 13, Edvinas Alunderis - 12, Benas Bagdonavičius - 10.

Lapkričio 12 dieną (šeštadienį) 16 val. Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaservis" krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse namuose, Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10), susikaus su Jonavos "Sporto klubu".

Klaipėdiečiai tikriausiai vėl versis be dviejų žaidėjų - nosies lūžį patyrusio Aido Einikio ir kojos raumenį pasitempusio Deivido Anužio.

"Teks susikoncentruoti ir labiau susitelkti kitiems žaidėjams. Reikia stengtis atsilaikyti prieš savaitgalio priešininkus", - teigė Klaipėdos ekipos vyr. treneris Rytis Vaišvila.

Klaipėdos krepšinio sirgaliai, nebūkite abejingi ir ateikite palaikyti "Naftos-Uni-Akvaservis" ekipos.