Klaipėdiečiai - geriausi šalyje

Vilniuje vykusiose Lietuvos mokinių sportinės aerobikos pirmenybėse, kuriose dalyvavo net 22 komandos (per 300 sportininkų) iš įvairių Lietuvos miestų, pirmąją komandinę vietą iškovojo Klaipėdos "Viesulo" sporto centro ekipa.

Birutės Igoninos, Violetos Masiulienės, Lilijos Kazlauskaitės bei Lauros Maškovos treniruojami pajūrio sportinės aerobikos atletai susižėrė per 30 medalių.

Tarp jaunių merginų asmeninėse varžybose pirmąją vietą iškovojo Giulnara Kadyrova, vicečempione tapo Diana Zubčiuk.

Trejetų varžybose neįveikiamos buvo Dovilė Zujevaitė, Justina Trmailovaitė ir Enrika Logvinovaitė.

Antrąją vietą iškovojo kitas mūsų miesto trejetukas: G. Kadyrova, D. Zubčiuk, Julija Prochodko.

Jaunučių grupėje šešetų varžybose bronzos medalius iškovojo Margarita Seiliūtė, Idalija Katkutė, Gerda Kazlauskaitė, Samanta Sokolovaitė, Domantė Riepšaitė, Dominyka Brūzdaitė.

Tokios pat spalvos medaliais G. Kazlauskaitė, S. Sokolovaitė ir D. Riepšaitė pasipuošė ir trejetų rungtyje.

Vaikinų vienetų varžybų vicečempionu tapo Edvardas Šakalys.

Nenuvylė ir vaikų grupės sportininkai - šešetų rungtyje triumfavo Emilija Kenstavičiūtė, Adriana Ruseckaitė, Agnė Kavaliauskaitė, Augustė Vilimaitė, Anastasija Gavrilina, Simona Žalneravičiūtė.

Trejetų varžybose Simona Žalneravičiūtė, A. Vilimaitė ir A. Gavrilina buvo nepralenkiamos, o antrąją vietą iškovojo M. Seiliūtė, Ieva Jakubaitytė, Ona Vaitkutė.

Mažiausiųjų grupėje mišrių porų rungtyje nenugalimi buvo Simona Slušnytė ir Arinas Kilinskas.

Mergaičių vienetų rungtyje Emilija Bulatova iškovojo trečią vietą, o trejetų rungtyje Veronika Nebož, Ieva Trimailovaitė ir Roberta Šulčiūtė pelnė vicečempionų laurus.

"2011-ieji metai Klaipėdos sportinės aerobikos komandai prasidėjo sėkmingai, reikia tikėtis, kad sportininkai gerai sudalyvaus ir Lietuvos sportinės aerobikos čempionate bei jaunių, jaunučių ir vaikų pirmenybėse, kurios vyks Visagine gegužės 6-8 dienomis", - savo viltimis dalijosi Klaipėdos ekipos vadovė V. Masiulienė.