Klaipėdiečiai LSKL čempionams patampė nervus

Klaipėdos universiteto (KU) studentai Vilniuje kaip reikiant kibo į atlapus Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionams Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkams.

Klaipėdiečiai svetimoje aikštėje pralaimėjo vos 4 taškų skirtumu – 68:72 (13:22, 19:19, 13:10, 23:21).

Čempionai rungtynes pradėjo geriau ir nuo pajūrio krepšininkų antrojo kėlinio pradžioje atitrūko dviženkle persvara - 26:15.

Vėliau skirtumas dar šiek tiek šoktelėjo - 38:25.

Visgi KU studentai, per didžiąją pertrauką išklausę trenerio Ryčio Vaišvilos pastabų, ėmė kautis agresyviau ir tai davė vaisių - 31 dvikovos minutę komandas beskyrė 3 taškai - 53:50.

Netrukus MRU surezgė kelias atakas ir vėl šiek tiek šoktelėjo į priekį - 66:59. Klaipėdiečiai kovėsi iki galo ir dar sušvelnino skirtumą - 68:72

MRU komandą į pergalę vedė Paulius Dambrauskas, pelnęs 21 tašką, po 13 taškų pridėjo Osvaldas Olisevičius (10 atk. kam.) ir Mantas Virbalas (8 atk. kam.), 10 taškų surinko Tadas Padegimas.

Klaipėdos atstovus tempė Viktoras Chodosovskis, pelnęs 17 taškų, Tadas Maželis pridėjo 10, Valentas Tarolis - 9, Martynas Airošius - 8 tšk.

MRU dažniau klydo (25:19), tačiau nežymiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (40:37).

"Rungtynės buvo labai klampios ir nervingos. Rungtynių antroje pusėje žaidėme vangiai, darėme daug klaidų ir vos ne vos išsilaikėme. Atvirai pasakius, džiaugiamės, kad iš balos išlindome sausi. Jei klaipėdiečiams leidi įsižaisti, tada su jais yra daug vargo", - iškart po dvikovos kalbėjo MRU treneris Vytautas Poteliūnas.

KU ekipos treneris Rytis Vaišvila, nepaisant pralaimėjimo, gyrė savo vyrus už kovingumą.

"Kovėmės kiek galėjome, gal šiek tiek pritrūko meistriškumo ir sėkmės. Mačiau žaidėjų pastangas, tad labai jų peikti negaliu", - sakė Klaipėdos komandos treneris.

MRUekipa (2 pergalės, 0 pralaimėjimų) LSKL turnyrinėje lentelėje žengia ketvirta, KU (1 pergalė, 2 pralaimėjimai) – penkta.

Kitos LSKL rungtynės

Šiaulių universiteto (ŠU) krepšininkai, pirmąkart vadovaujami naujojo trenerio Vaido Pauliukėno, 10 taškų skirtumu - 74:84 (27:29, 22:17, 12:20, 13:18) pralaimėjo rungtynes Kaune prieš Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipą.

LSKL čempionate toliau pergalingu keliu žingsniuoja Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai. Šįkart jie Vilniuje 9 taškų skirtumu - 80:71 (18:18, 10:24, 27:9, 25:20) palaužė Vilniaus universiteto (VU) ekipą.

Antrąją pergalę LSKL čempionate iškovojo Egidijaus Ženevičiaus treniruojami Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) krepšininkai. Šįkart jie svečiuose rezultatu 97:87 (23:24, 25:21, 25:20, 24:22) įveikė kol kas be pergalių žingsniuojančius Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentus.