Klaipėdoje karaliaus rankinis
Klaipėdoje karaliaus rankinis

Tačiau rankinio savaitgaliui pasibaigus, rankinis Klaipėdoje karaliauja toliau - visą ateinančią savaitę vyks įvairūs rankinio renginiai.

Pirmadienį sporto centro "Viesulas" stadione jau ketvirtą kartą gatvės rankinio turnyre varžysis vaikai ir jaunimas.

O Pirmosios Melnragės paplūdimyje rugpjūčio 17-23 dienomis virs paplūdimio rankinio kovos.
Klaipėdos paplūdimio rankinio festivalį sudaro 3 atskiri paplūdimio rankinio turnyrai.

Rugpjūčio 17-18 dienomis vyks 2001-2004 m. gimusių vaikinų turnyras "Dragūno" taurei laimėti. Jame dalyvaus  vaikų turnyrą išaugę ir rugpjūčio be paplūdimio rankinio turnyro nebeįsivaizduojantys vyresniųjų grupių rankininkai.

19-21 dienomis vyks pagrindinis festivalio tarptautinis turnyras, skirtas vaikams - "Viesulo" taurei laimėti. Jame dalyvaus 2005-2006, 2007-2008, 2009-2011 m. gimusių mergaičių ir berniukų  komandos.

Gaila, tačiau šiais metais jis gali ir nebūti tarptautinis, nes jame dėl COVID-19 padiktuotų aplinkybių nebedalyvaus po 2 turėjusias atvykti mergaičių komandas iš Vokietijos ir Estijos, nebeatvažiuos 3 mergaičių ir 2 berniukų komandos iš Minsko (Baltarusija). Tikimasi, dalyvavimo neatšauks Latvijos jaunieji rankininkai.
 
22-23 dienomis vyks Lietuvos paplūdimio rankinio čempionatas, kuriame varžysis moterų ir vyrų komandos. Jis taip pat bus kiek "susitraukęs", nes jame nedalyvaus stipriausių Lietuvos moterų ir vyrų lygų komandos. Joms dėl anksčiau prasidėsiančio sezono šis paplūdimio rankinio turnyras "nebeisipaišo" į baigiamajį sezono pasiruošimo etapą.
Raktažodžiai
Sidebar placeholder