Klaipėdos senjorams - nemokamas "Šansas"

Klaipėdos senjorams - nemokamas "Šansas"

Klaipėdos sporto klubas "Šansas" kartu su socialiai atsakingu dienraščiu "Vakarų ekspresas" senjorams vėl organizuoja nemokamas sveikatingumo treniruotes. Jos šiame sporto klube (Baltijos pr. 18A) prasidės nuo lapkričio 5 dienos ir vyks iki gruodžio 20 dienos.

Klaipėdos miesto senjorai, pateikę pensininko pažymėjimą, beveik du mėnesius be jokio užmokesčio galės naudotis treniruoklių sale, erdviomis drabužinėmis ir dušais, žaisti stalo tenisą, apsilankyti saunoje, o akcijos pabaigoje aktyviausieji bus apdovanoti sporto klubo "Šansas" ir "Vakarų ekspreso" įsteigtais prizais.

Nemokamos treniruotės vyks kiekvieną antradienį ir penktadienį nuo 9 iki 12 val.

Išsamesnė informacija teikiama ir registracija vykdoma telefonu: 8 690 90190.

Akcija - 14 metų

"Šią gražią akciją vykdome jau keturioliktus metus ir nežadame sustoti. Tradicijas tęsime ir toliau. O kaipgi kitaip? Šis procesas jau yra pradėtas: senjorai, net atsitiktinai sutikę gatvėje, manęs klausia: kada vėl vyks ši puiki akcija? Taigi, negalime jų nuvilti ir tęsiame gerus darbus", - akcentavo jau keturiolika metų senjorams savo sporto klube nemokamai leidžiantis treniruotis klaipėdietis Arūnas Jocys.

Jo teigimu, tęsti gražias tradicijas paskatino senjorų nuoširdumas bei noras gyventi sveikai ir aktyviai.

"Smagu žiūrėti, kaip aktyviai senjorai lanko treniruotes. Jiems tai - ne tik sportas, bet ir maloni atrakcija, bendraminčių susibūrimas ir laisvalaikio praleidimas, - teigė A. Jocys. - Neturi būti jokios prarajos tarp žmonių, nesvarbu, ar esi jaunas ir sveikas, ar senas, ar neįgalus. Visi privalome būti lygūs. Man malonu stebėti, kaip žmonės per trumpą laiką sugeba tapti gerokai žvalesni ir tvirtesni. Žmonių padėka ir džiaugsmas mane tik dar labiau įkvepia siekti užsibrėžtų tikslų."

A. Jocys teigia, kad mes visi turėtume labiau gerbti senjorus ir juos palaikyti.

"Reikia tiek nedaug - tik visuomenės palaikymo ir nuoširdaus bendravimo", - pabrėžė A. Jocys.

Aktyviausiems - prizai

Sporto klubo "Šansas" darbuotojai įdėmiai stebės sportuojančiuosius ir specialiais prizais apdovanos aktyviausius senjorus (-es). Prie šios akcijos prisijungia ir dienraštis "Vakarų ekspresas", įsteigęs aktyviausiems akcijos dalyviams vertingų prizų.

"Visi kartu prisidėdami galime šiems žmonėms sukurti kokybiškesį ir laimingesnį gyvenimą. Juk sportas - puikus būdas atsipalaiduoti, atsikratyti neigiamų emocijų ir nuovargio. Treniruodamiesi visada būsite puikios nuotaikos ir nesiskųsite sveikata", - pabrėžė A. Jocys.

Tai jau toli gražu ne pirmoji šio klaipėdiečio akcija - jis ne kartą organizavo nemokamus masažo ir jogos užsiėmimus Klaipėdos gyventojams.

A. Jocio darbai neliko nepastebėti - 2007 metais A. Jocys pelnė "Vakarų ekspreso" konkurso "Metų klaipėdietis" titulą.

APDOVANOJA AKTYVIAUSIUS. Sporto klubo "Šansas" vadovas Arūnas Jocys (dešinėje) kasmet apdovanoja jo klube aktyviausiai sportuojančius senjorus.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder