Lietuvos plaukikai pasaulio čempionate pagerino šalies rekordą ir pateko į finalą

Dohoje (Kataras) vykstančio pasaulio plaukimo čempionato 25 m baseine vyrų kombinuotos estafetės 4x50 m atrankoje ketvirtadienį Lietuvos komanda užėmė aštuntąją vietą ir pateko į finalą.

Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas distanciją įveikė per 1 min. 34,81 sek. ir 0,45 sek. pagerino pernai pasiektą Lietuvos rekordą.

Greičiausiai atrankoje plaukė Rusijos atstovai. Jie nuotolį įveikė per 1 min. 32,78 sek. ir 0,87 sek. pagerino pasaulio rekordą, kuris nuo praėjusių metų gruodžio 12 dienos priklausė Italijos plaukikams.

Atrankos varžybose dalyvavo 17 komandų, o į ketvirtadienį vakare vyksiantį finalą pateko aštuonios ekipos.