M. Bugys: "Esame pajėgūs įveikti "Merestą"

M. Bugys: "Esame pajėgūs įveikti "Merestą"

Šiandien Klaipėdos "Naftos-Universiteto" krepšininkai žais antrąsias 2012-2013 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes Klaipėdoje. Šįkart nuo 17 val. Kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) jie kils į kovą su Pakruojo "Merestos" krepšininkais.

"Svarbiausia mūsų užduotis bus sustabdyti "Merestos" lyderį Tomą Gaidamavičių. Tai patyręs krepšininkas, rungtyniavęs "Šiaulių", "Panevėžio", "Juventus" LKL ekipose, taip pat ragavęs legionieriaus duonos Švedijoje ir Čekijoje. Pakruojo ekipa visą žaidimą lipdo būtent per šį žaidėją. Stengsimės jį išmušti iš vėžių ir neleisti rinkti taškų", - "Vakarų ekspresui" sakė "Naftos-Universiteto" treneris Mindaugas Bugys.

"Nafta-Universitetas" antra savaitė versis be Haroldo Venskaus (jaučia nugaros skausmus) ir Dainiaus Žvinklio (skilo krūtinkaulis).

Nepaisant to, treneris tiki, kad jo ekipa yra pajėgi įveikti "Merestos" žaidėjus.

"Rungtyniaujant namuose, papildomos jėgos ir motyvacijos suteikia sirgaliai. Mums labai reikalingas žiūrovų palaikymas. Kuomet rungtyniauji sausakimšoje žiūrovų arenoje ir jauti nuoširdų palaikymą - tuomet įgauni tarsi antrą kvėpavimą. Norisi gražiu žaidimu atsidėkoti saviems sirgaliams", - pabrėžė M. Bugys.

Įėjimas į "Naftos-Universiteto" namų rungtynes kainuoja 5 Lt suaugusiems, 3 Lt moksleiviams ir pensininkams.

Klaipėdos universiteto studentams, pateikusiems tai liudijantį pažymėjimą, įėjimas į varžybas bus nemokamas.

Kiekvienas surinktas litas - tai parama komandai.

Be to, žiūrovai, nusipirkę bilietus, dalyvaus žaidime ir sezono pabaigoje, NKL finalo ketverto varžybų metu, galės laimėti naujutėlį automobilį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder