Meras gina funkcionierius

Meras gina funkcionierius

Vytautas Grubliauskas, Klaipėdos miesto savivaldybės meras, mūru stojo už funkcionierius, atsakingus už sporto reformą uostamiestyje.

Atremdamas skeptikų priekaištus, esą sporto reformos metmenų kūrimas užkrautas ant gležnų, su sportu nieko bendra neturinčių asmenų pečių, V. Grubliauskas aiškina, kad reformai vadovauja kompetentingi specialistai.

"Mano pavaduotojas Vytautas Čepas yra sporto psichologijos specialistas bei sunkiosios atletikos federacijos prezidento pavaduotojas. Savivaldybės Tarybos nariai Algirdas Grublys ir Saulius Budinas taip pat niekada nebuvo labai nutolę nuo sporto. Jie tikrai išgirs visus pasiūlymus ir atsižvelgs į racionalias pastabas", - tikino V. Grubliauskas.

Jo manymu, vykdomai reformai labiausiai priešinasi kai kurių iš miesto biudžeto išlaikomų sporto centrų vadovai.

Pasak V. Grubliausko, iki spalio mėnesio reikia sukurti reformos metmenis, o naująją miesto sporto strategiją politikai privalės patvirtinti iki metų pabaigos.

"Noriu užtikrinti, kad finansavimas sportui tikrai nebus mažesnis. Kai kuriais atvejais jis gali būti net ir didesnis. Tačiau jau dabar mes kasmet sporto bazių išlaikymų bei jų darbuotojų atlyginimams mokėti skiriame po 12-13 mln. litų. Tai įspūdingi skaičiai, tačiau rezultatai, deja, nėra adekvatūs finansavimui", - penktadienį konstatavo meras.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder