Moterų Eurolygos varžybose - šeštasis "Viči-Aisčių" pralaimėjimas

Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų septintajame ture A grupėje trečiadienį Kauno "Viči-Aisčių" komanda namuose 67:69 (18:28, 15:14, 13:13, 21:14) pralaimėjo "Bourges Basket" (Prancūzija) krepšininkėms ir patyrė šeštąją nesėkmę.

Beveik visas rungtynes pirmavo Prancūzijos klubas. Paskutiniąją susitikimo minutę be vienos savo lyderių Sandros Linkevičisnės žaidusi Kauno ekipa persvėrė rezultatą, tačiau iškovoti pergalės aikštelės šeimininkės nepavyko.

Kauno komandai 13 taškų pelnė Tatjana Lichtarovič, 12 - Amanda Kemežys, 10 - Kortnė (Courtnay) Pilypaitis, po 8 - Vita Kuktienė ir Rima Valentienė, 6 - Santa Okockytė, po 3 - Lina Pikčiūtė ir Aija Putninia, po 2 - Vaida Sipavičiūtė ir Mantė Kvederavičiūtė.

Kaunietės kovą dėl kamuolių po krepšiais pralaimėjo 24-32.

Trečiąją pergalę iškovojusiai "Bourges Basket" ekipai 20 taškų pelnė Stiliani Kalcidu (Styliani Kaltsidou). Ji dar atkovojo 11 kamuolių. Endena Mijem (Endene Miyem) pridėjo 16, o Kyša Braun (Kiesha Brown) - 14 taškų.

Rungtynių pradžioje viešnios pirmavo 8:1, 12:3, 9-ąją min. jos įgijo 14 taškų persvarą - 25:11, o kėlinį laimėjo 28:18. 15-ąją min. "Viči-Aistės" sumažino skirtumą iki septynių taškų - 27:34. Po 20 min. kovos Buržo komanda pirmavo 42:33.

23-iąją min. Lietuvos čempionės sumažino skirtumą iki trijų taškų - 39:42, bet po "Bourges Basket" ekipa laimėjo atkarpą 11:3. Po trijų kėlinių viešnios pirmavo 55:46. Ketvirtajame kėlinyje, geros gynybos ir taiklių K. Pilypaitis metimų dėka, Kauno komandai pavyko pavyti varžoves. "Viči-Aisčių" puolėja paskutiniajame ketvirtyje pelnė 10 taškų iš eilės ir sumažino komandos atsilikimą iki minimumo - 65:66. Likus žaisti 49 sek., V. Kuktienė baudos metimais persvėrė rezultatą 67:66. Po to du baudos metimus pataikė ir S. Kalcidu. Po netaiklaus S. Okockytės dvitaškio kaunietės dar kartą prasižengė. Likus žaisti 26 sek., K. Braun pataikė tik vieną baudos metimą. Likus rungtyniauti 8 sek., S. Okockytės tritaškis metimas buvo netaiklus, o kamuolį atkovojo Prancūzijos klubo krepšininkės.

Kitas Eurolygos varžybų rungtynes "Viči-Aistės" žais lapkričio 30 dieną namuose su Stambulo "Galatasaray" (Turkija) komanda.