Nacionalinės vairuojančių moterų varžybos 2020: Antrąjį etapą Klaipėdoje laimėjo slalomo aistruolės

Nacionalinės vairuojančių moterų varžybos 2020: Antrąjį etapą Klaipėdoje laimėjo slalomo aistruolės

Savaitgalį Klaipėdoje įvyko 2-asis Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų 2020 etapas - “Ladies Go kartingų ir simuliatorių lenktynės”. Jame dalyvavo tiek autosporto aistruolės, tiek moterys, norinčios patobulinti vairavimo įgūdžius. Šiame etape, jos turėjo greičiausiai įveikti “Gokarto” kartodromo trasą bei Klaipėdos simuliatorių akademijoje vieną sunkiausių Nemuno žiedo trasą.

Geriausius rezultatus pavyko parodyti klaipėdietėms, kurias dažnai galima pamatyti ir moterų slalomo varžybose “Drift Nation Ladies”: Iveta Juščiūtė,Viktorija Montvydaitė, Aina Jančiauskienė bei jos dukra Karolina Jančiauskaitė. Kaip teigė lenktynių nugalėtojos, į autosportą jas atvėdė jų vyrai, kurie ir šių varžybų metų buvo šalia ir palaikė jų komandą. Grečiausią savo ratą jos įveikė per 0,26.993 sekundes, o Klaipėdos simuliatorių akademijoje per 1,14.265 minutės.

Antrąją vietą užėmė komanda “AAAAguonėlės” - šeimyninis tandemas iš Kelmės, mama Aurelija Mickūnienė ir jos dukros Aušrinė bei Alginija Mickūnaitės, nuo antrosios vietos jas skyrė bendroje įskaitoje mažiau nei 2 sekundės. Ant nugalėtojų pakylos jau antrą kartą lipo ir pirmojo etapo lyderės mama ir dukra iš Jonavos, komanda “Geri genai” - Gabrielė Aleksynaitė bei Daiva Aleksynienė. O vilniečių komanda “Sovli Girls”, pasaulio fitneso vicečempionė Lina Kudrickė ir grožio konkurso nugalėtoja Rūta Žilionytė jau antrą kartą Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų 2020 metu užėmė 4-ąją vietą nedaug atsilikdamos nuo lyderių trejetuko. Penktoji vieta atiteko taip pat šeimyniniam duetui, “bulių kautynių” nuolaitinei dalyvei iš Šiaulių Emai Vitkauskaitei ir jos mamai Rimai Vitkauskienei. Nugalėtojos buvo apdovanotos “Liqui Moly” vertingomis dovanomis, kailių salono “Carolina Kmit” bebrų kailio kilimėliais, pasiplaukiojimu barza.lt laivu Neries upe, plaukų kosmetika “Valquer”, kurią įsteigė Karolis Murauskas bei Klaipėdos simuliatorių akademijos kuponais.

Varžybose jėgas taip pat išbandė aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė su savo sese Živile Juodiene, dainininko Deivido Basčio žmona, blogerė bei sporto trenerė Agnė Bastienė su savo kolege taip pat sporto trenere Ieva Pažereckiene, Padangų importuotojų organizacijos direktorė Danguolė Butkienė, kuri į renginį atvyko įspūdingais motociklais kartu su “Pašėlusių močiučių” komanda, Šaulių sąjungos nare Rita Kybartiene bei krepšinio veterane Aušra Skėberė bei kitos aktyvios vairuojančios moterys.

Kitas Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų 2020 etapas - “ORLEN Ladies GO Rally Elektrėnai 2020” orientacinis-pramoginis ralis vyks jau rugsėjo 12 dieną, Elektrėnuose, Lietuvos bei Latvijos ralio čempionato “Rally Elektrėnai” metu. Čia merginų komandos, pagal kelio knygą turės įveikti įvairias užduotis, susijusias su vairavimu ir ne tik, susipažins su aplinkinėmis vietovėmis, turėsite smagų laiką ir daug naujos patirties.

O paskutinis etapas vyks Kaune “Vilko kartodrome” spalio 10 dieną - “Ladies GO kartingų ir protų šturmas”, ne tik lenktynės kartingų trasoje, bet ir protmūšyje, moterys turės atsakyti į žinomų Lietuvos lenktynininkų, pramogų pasaulio atstovų užduotus klausimus apie vairavimą, automobilius ir autosportą.

Kaip teigia šių varžybų organizatorės, “Ladies Go” - vairuojančių moterų judėjimo įkūrėjos Raimonda Jagminaitė ir Aušra Cherry, praėję etapai visoms dalyvėm atnešė neišdildomus įspūdžius, ateityje taip pat nusimato puikūs etapai su daug staigmenų ir gerų emocijų, todėl ragina moteris nesnausti ir registruotis. Apdovanojimų ceremonijoje, metų pabaigoje numatoma apdovanoti ne tik sportiškiausią ekipažą, bet ir stilingiausią, populiariausią, ekologiškiausią, aktyviausią, kūrybiškiausią, todėl drąsiai laukiamos ir tos, kurioms dar trūksta pasitikėjimo už vairo ir būsimos vairuotojos.

Registracija į varžybas www.ladiesgo.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder