"Nafta-Universitetas" pralaimėjo namuose

Klaipėdos "Naftos-Universiteto" krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse rezultatu 59:85 (16:11, 15:22, 15:27, 13:25) nusileido Birštono "Jazz-Diremta" ekipai.

Pajūrio krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje dažniau pirmavo 3-5 taškais, tačiau svečiai prieš didžiąją pertrauką išsiveržė į priekį - 32:31, o kur kas sėkmingiau sužaidę trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius birštoniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams Paulius Kleiza pelnė 18 taškų, Audrius Ramonaitis ir Simas Raupys - po 16, Karolis Kokoška - 11 tšk.

Klaipėdos komandoje išsiskyrė Donatas Norkus, pelnęs 16 taškų, Deividas Anužis - 11, Karolis Timofejevas - 10 tšk.

Šeštadienį "Nafta-Universitetas" išvykoje žais paskutines 2012 metų rungtynes su Kauno "Žalgirio" ekipos dubleriais.