PAR 2010: triuškinanti portugalų pergalė

Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) vykstančio 19-ojo pasaulio futbolo čempionato antrojo turo rungtynėse G grupėje pirmadienį Portugalijos rinktinė 7:0 (1:0) sutriuškino Šiaurės Korėjos ekipą.

Tai didžiausia pergalė šių metų pasaulio čempionate.

Po pirmojo kėlinio portugalai pirmavo minimaliu skirtumu 1:0, bet po pertraukos įvarčiai tiesiog pasipylė į Šiaurės Korėjos vartus.

Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Tiagas (Tiago, 60 ir 89 min.), po vieną įvartį įmušė Raulis Meirelešas (Raul Meireles, 29), Simao Sabrosa (53), Ugas Almeida (Hugo Almeida, 56), Liedsonas (Liedson, 81) ir Krištianas Ronaldas (Cristiano Ronaldo, 87).

Tai buvo dešimtasis mačas per visą planetos pirmenybių istoriją, pasibaigęs septynių įvarčių skirtumu.

Kaip jau skelbta, kitose G grupės rungtynėse sekmadienį Brazilijos futbolininkai 3:1 nugalėjo Dramblio Kaulo Kranto ekipą ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Pirmadienį 17 val. Lietuvos laiku H grupėje žais Čilės ir Šveicarijos komandos.

Statistika.

PORTUGALIJA - ŠIAURĖS KORĖJA 7:0 (1:0). Įvarčiai: Raul Meireles (29), Simao Sabrosa (53), Hugo Almeida (56), Tiago (60, 89), Liedson (81), Cristiano Ronaldo (87).

Geltonos kortelės: Pedro Mendes (38), Hugo Almeida (; Pak Chol Jin (32), Hong Yong Jo (47).

Teisėjas - Pablo Pozo (Čilė).

Keiptaunas.

Portugalija: Eduardo; Bruno Alves, Ricardo Carvalho, Miguel, Fabio Coentrao; Pedro Mendes, Raul Meireles (Miguel Veloso, 70), Tiago; Cristiano Ronaldo, Simao Sabrosa (Duda, 74), Hugo Almeida (Liedson, 77).

Šiaurės Korėja: Ri Myong Guk; Cha Jong Hyok (Nam Song Chol, 75), Ri Jun Il, Ri Kwang Chon, Ji Yun Nam, Pak Chol Jin; Pak Nam Chol (Kim Kum Il, 58), Mun In Guk (Kim Yong Jun, 58), An Yong Hak; Jong Tae Se, Hong Yong Jo.

G grupės lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Brazilija 2 2 0 0 5-2 6

2. Portugalija 2 1 1 0 7-0 4

3. Dramblio Kaulo Krantas 2 0 1 1 1-3 1

4. Šiaurės Korėja 2 0 0 2 1-9 0.