Puolamojo stiliaus rungtynėse – „Neptūno“ pergalė prieš „Pieno žvaigždes“

Klaipėdos „Neptūnas“ (7-12) trečią kartą šį sezoną įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (8-10).

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pademonstravo fantastišką puolimą ir namuose triumfavo 99:93 (20:28, 29:17, 20:21, 30:27). Po šios pergalės uostamiesčio ekipa kyla į šeštąją „Betsafe-LKL“ vietą.

Aikštelės šeimininkai sužaidė įspūdingą atkarpą pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo ketvirčio pradžioje, kuomet septynių minučių ruožą laimėjo rezultatu 29:6 bei į priekį išsiveržė 12 taškų persvara.

„Neptūnas“ iki ilgosios pertraukos realizavo net 10 tritaškių, tačiau suklydo 13 kartų, kuriuos „Pieno žvaigždės“ pavertė 21 tašku. Po dviejų kėlinių Tomo Gaidamavičiaus auklėtinai pirmavo 49:45.

34-ąją susitikimo minutę įspūdingu dėjimu greitoje atakoje pasižymėjo Džiugas Slavinskas, bet kitoje aikštelės pusėje tritaškį įdūrė Pasvalio ekipos aukštaūgis Edgaras Želionis.

Giedriaus Stankevičiaus tolima bomba, likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, kilstelėjo „Neptūną“ pranašumą iki 91:84.

16 taškų (4/5 trit.) pelnęs ir 21 naudingumo balų surinkęs G.Stankevičius užfiksavo geriausią karjeros mačą.

„Neptūnas“ pelnė 99 taškus bei sužaidė rezultatyviausias šio sezono rungtynes. Abi komandos atliko net po 30 rezultatyvių perdavimų.

Šeštadienio dvikovoje „Neptūnas“ vertėsi be traumas besigydančių Martyno Mažeikos, Tado Pažėros ir Aido Einikio. Prie komandos dar neprisijungė naujokas Darrinas Dorsey.

Antradienį „Švyturio“ arenoje klaipėdiečiai priims Alytaus „Dzūkiją“, o vasario 13-14 dienomis dalyvaus Panevėžyje vyksiančiame „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverte.

„Neptūnas“: Evaldas Šaulys 21, Giedrius Stankevičius 16, Matas Jogėla (6 rez. perd.) ir Žygimantas Janavičius (9 rez. perd.) – po 12, Simas Galdikas 11.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 20, Branko Mirkovičius 19 (10 rez. perd.), Edgaras Želionis 15, Tomas Lekūnas 11, Jahennsas Manigat 10.