Raimondas Zeniauskas - Europos taurės nugalėtojas

Raimondas Zeniauskas - Europos taurės nugalėtojas

Latvijos sostinėje Rygoje vykusiose Europos pankrationo taurės varžybose per apdovanojimų ceremoniją tarp 11 šalių atstovų skambėjo ir klaipėdiečio pavardė.

Klaipėdos sporto klubo "Kovos menų namai" atstovas Raimondas Zeniauskas tapo svorio iki 78 kg varžybų nugalėtoju. Mūsų miesto atstovui dar buvo įteiktas specialus prizas (atminimo taurė) už puikią kovos techniką.

R. Zeniauskas varžėsi pagal MMA taisykles, kuriose dominuoja smūginė rankų ir kojų technika, tačiau leidžiami ir imtynių veiksmai. Klaipėdiečiui dar buvo įteiktas specialus prizas (atminimo taurė) už puikią kovos techniką.

Varžybose dalyvavo Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Kazachstano, Armėnijos, Baltarusijos, Ukrainos, Azerbaidžano ir Lietuvos kovotojai.

Informacija
Pankrationas - antikinė olimpinė kovinio sporto šaka, bokso ir imtynių sintezė. Tai būdavo kovos, kurios dažnai baigdavosi mirtimi. Romos imperijos laikais pankrationas buvo uždraustas ir ilgainiui išnyko iš sporto pasaulio. Prieš keletą dešimtmečių pankrationas buvo dirbtinai atgaivintas, bokso ir kikbokso techniką paįvairinant dziudo ir sambo technikos elementais.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder