S. Tamošaitytė pagerino Lietuvos rekordą ir pateko į pasaulio čempionato finalą

Lietuvos bėgikė Sonata Tamošaitytė Stambule (Turkija) vykstančio 14-ojo pasaulio lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionato moterų 60 m barjerinio bėgimo pusfinalyje šeštadienį 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą ir pateko į finalą.

24-erių metų lietuvė distanciją įveikė per 8,03 sek. ir antrajame pusfinalio bėgime finišavo trečia. Ankstesnį Lietuvos rekordą S. Tamošaitytė pasiekė vasario 18 dieną Lietuvos čempionate Kaune.

Tarp visų 16 pusfinalio dalyvių mūsų šalies bėgikė pasidalijo 3-5 vietas. Į finalą pateko 1-4 vietas dviejuose pusfinalio bėgimuose užėmusios sportininkės.

Atrankos varžybose tarp 30 dalyvių Sonata buvo 14-a.

Vyrų 60 m bėgimo pusfinalyje Rytis Sakalauskas užėmė devintąją vietą ir į finalą nepateko. 24-erių metų sprinteris pirmajame pusfinalio bėgime finišavo trečias (6,69 sek.). Kelialapį į finalą lietuviui būtų garantavęs 0,02 sek. geresnis rezultatas.