Turnyrą Šanchajuje laimėjo britų tenisininkas Andy Murray

Šanchajuje (Kinija) vykusio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) turnyro "Shanghai Rolex Masters", kurio prizų fondą sudarė 3,24 mln. JAV dolerių, nugalėtoju tapo ketvirtoji pasaulio raketė 23-ejų metų britas Endis Murėjus (Andy Murray).

Jis finale sekmadienį 6:3, 6:2 nugalėjo trečiąją vietą pasaulio reitinge užimantį 29-erių metų šveicarą Rodžerį Federerį (Roger Federer).

Mačas truko 1 val. 25 min.

Tai antrasis E. Murėjaus šiemet laimėtas "Masters" serijos turnyras. Už pergalę britui atiteko 1000 ATP reitingo taškų ir 616,5 tūkst. JAV dolerių (apie 1,6 mln. litų). R. Federeris pelnė 600 reitingo taškų ir 302 tūkst. dolerių (apie 815 tūkst. litų) premiją.

Dvejetų varžybų finale austras Jurgenas Melceris (Jurgen Melzer) ir indas Leanderis Pesas (Leander Paes) 7:5, 4:6 [10-5] įveikė lenkus Mariušą Firstenbergą (Mariusz Fyrstenberg) ir Marciną Matkovskį (Marcin Matkowski).