"Viči-Aistės" moterų Eurolygoje lieka be pergalių

Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų aštuntojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį Kauno "Viči-Aisčių" komanda namuose 66:84 (13:19, 16:26, 14:20, 23:19) pralaimėjo Stambulo "Galatasaray" (Turkija) ekipai ir patyrė septintąją nesėkmę.

Kauno komandai Tatjana Lichtarovič pelnė 17 taškų, Amanda Kemežys - 10, Rima Valentienė - 9, Vita Kuktienė ir Kortnė (Courtnay) Pilypaitis - po 7, Mantė Kvederavičiūtė ir Aija Putninia - po 5, Vaida Sipavičiūtė - 4, Lina Pikčiūtė - 2.

Septintąją pergalę iškovojusiai Stambulo ekipai 16 taškų pelnė Epipfanija Princ (Epifaniya Prints), 15 - Isil Alben, 14 - Tina Čarlz (Tina Charles), po 10 - Bachar Čaglar (Bahar Caglar) ir Ivanka Matič.

Lygi kova vyko tik rungtynių pradžioje. Įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo lygus 8:8, bet tada viešnios pelnė 10 taškų be atsako ir nutolo 18:8, o po 10 žaidimo minučių pirmavo 19:13. 24-ąją min. skirtumas padidėjo iki 11 taškų 27:16, o, likus 3 min. iki ilgosios pertraukos, komandas skyrė 17 taškų 37:20.

Trečiojo kėlinio pradžioje "Galatasaray" padidino savo turimą pranašumą iki 18 taškų 47:29. "Viči-Aistės" laimėjo atkarpą 9:0 ir sumažino skirtumą iki vienženklio skaičiaus 38:47, tačiau Stambulo krepšininkės taip pat atsakė spurtu 9:0 ir vėl atitrūko 56:38, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 22 taškais 65:43. Per paskutinį kėlinį "Viči-Aistėms" nepavyko pasivyti atitrūkusių varžovių.

Kitas Eurolygos rungtynes "Viči-Aistės" žais gruodžio 7 dieną vėl namuose su Valensijos "Ros Casares" (Ispanija) komanda.