Beatą Nicholson su vyru supažindinusi draugė tapo jos laidos viešnia

Beatą Nicholson su vyru supažindinusi draugė tapo jos laidos viešnia

„Vilma yra ypatinga mano draugė – kaip tik ji mane supažindino su vyru Tomu. Mažiausiai, ką aš dėl jos galėjau padaryti, tai pasiūlyti leidyklai išleisti Vilmos knygą. Ji – tikra Londono žinovė, gyvenanti šiame mieste daugiau nei dešimt metų – išmano ir londonietiško gyvenimo ypatumus, ir vietos virtuvę, ir kultūrą. Mudvi net tuo pačiu metu rašėme knygas – aš savo kepinių, o ji – gidą apie mylimą miestą“, – pasakoja trijų kulinarinių knygų autorė, TV3 žiūrovų numylėtos laidos „Beatos virtuvė“ vedėja, kuri savo draugę eteryje ne tik kalbins, bet ir su ja gamins jau šį antradienio vakarą, rugsėjo 25-ąją, 19.40 val.

Laidos viešnia – žurnalistė ir Beatos draugė V. Anusaitė sako, kad rašydamos savo knygas jos kasdien susiskambindavo ir pasipasakodavo, kaip sekasi. „Gidas ‚Savas Londonas‘ pavyko labai išsamus ir įdomus. Esu labai laiminga, kad idėja tapo kūnu. Per knygos pristatymą Vilmos svečiams iškepiau įvairių angliškų skanumynų. Kaip juos gaminti − parodysiu savo laidoje“, – žada B. Nicholson.

Pasak „Beatos virtuvės“ šeimininkės, neretai mūsų emigrantai skundžiasi, jog angliškas valgis yra prastas ir neskanus: „Esu pasiryžusi įrodyti, kad yra atvirkščiai – angliška virtuvė gana artima lietuviškajai ir labai įvairi.“

Naujojo sezono „Beatos virtuvėje“ jau spėjo paviešėti TV3 laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė, TV3 dvidešimtmečio muzikinio projekto „X Faktorius“ vedlys Saulius Urbonavičius-Samas, „Orų berniukas“ Naglis Šulija bei TV3 Žinių vedėjai Renata Šakalytė ir Rokas Petkevičius, o jau šįvakar televizijos eteryje – nuoširdus dviejų artimų draugių Beatos ir Vilmos pašnekesys bei angliški kvapai virtuvėje.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder