"X Faktoriuje" sužibėję žemaitukai užkariauja ir internetą
"X Faktoriuje" sužibėję žemaitukai užkariauja ir internetą

Praėjusį sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje startavo populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ antrasis sezonas, o gardžiausia „vyšnia ant torto“ premjerinį vakarą tapo du vaikinukai iš Žemaitijos. Linas ir Ovidijus ne tik spėjo pabendrauti su kone visomis projekto atrankoje Klaipėdoje buvusiomis merginomis, prikaustė teisėjų dėmesį, bet ir kas akimirką darosi vis populiaresni internete.

Dvidešimtmečiai studijų ir kambario draugai iš Skuodo bei Plungės TV3 žiūrovų simpatijas neabejotinai pelnė už nuoširdumą. Linas ir Ovidijus „X Faktoriaus“ atrankose bandė nušauti ne vieną ir ne du zuikius iškart. Taip jie siekė užkariauti „X Faktoriaus“ sceną jau nebevieniši.

Laidos ašimi tapo vaikinų merginimo epopėja. Patekę tarp tokios gausybės dailių merginų, laukdami savo pasirodymo, žemaitukai laiko nešvaistė veltui, o su didžiausiu įkarščiu nėrė į pažintis su merginomis, kvietė jas „važiuoti į Palangikę“ bei prašė telefono numerių. Jei šįkart ir nepasisekė šioje srityje, vaikinai nuskynė pirmąją savo pergalę „X Faktoriuje“ – užsitikrino kelialapį į kitą projekto etapą – kūrybinę stovyklą Druskininkuose.

Teisėjos Rūtos Ščiogolevaitės ištarta frazė po Lino ir Ovidijaus pasirodymo „Afigieni jūs esat!“ tapo žemaitukų dueto sinonimu. Projekto „X Faktorius“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ po TV3 transliacijos pasipylė susižavėjusių šiais dalyviais gerbėjų laiškai ir žinutės, o televizijoje internete TV3 Play (www.tv3play.lt/play/325497?autostart=true) dueto pasirodymo peržiūrų skaičius net kelis kartus pranoko kitų „X Faktoriaus“ dalyvių.

Donžuanai iš Žemaitijos, traukę „X Faktoriaus“ kūrybinės grupės ir dalyvių akį užkulisuose, o salėje pavergę teisėjus bei privertę kartu dainuoti ir atsistojus ploti visą salę, nejučia priverčia pagalvoti: gal jiedu yra tai, ko naujajame sezone ieško visame pasaulyje garsaus muzikinio projekto „X Faktorius“ kūrėjai?

Jau šį sekmadienį 19.30 val. per TV3 antrojoje „X Faktoriaus“ laidoje pasirodys dar vienas išskirtinis duetas, kuris žemaitukams mestels rimtą iššūkį. Kova žada būti išties įspūdinga.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder