G. Paluckas: LSDP artėjantiems rinkimams ruošiasi atsakingai

G. Paluckas: LSDP artėjantiems rinkimams ruošiasi atsakingai

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį aptars pasirengimo savivaldos rinkimams klausimus, tiesioginių LSDP pirmininko rinkimų procedūrą bei išsikels kandidatus į Seimą vienmandatėse rinkimų apygardose.

Pasak LSDP pirmininko Gintauto Palucko, nors iki 2020 metų Seimo rinkimų laiko dar yra, partija nori būti tinkamai pasiruošusi.

„Išsikelsime kandidatus vienmandatėse apygardose į Seimo rinkimus. Pradedame ruoštis jau dabar, kad geriau atskleistume savo programines nuostatas bei parodytume kandidatus visuomenei. Iki 2020 metų laiko dar yra, bet norime, kad kandidatai išnaudotų tą laiką ir dirbtų“, - Eltai sakė G. Paluckas.

Pasak LSDP pirmininko, šeštadienį bus aptartos ir politinės aktualijos. Taip pat bus aptartas mažųjų ligoninių tinklo likimas bei piniginės socialinės paramos naudojimo klausimai.

LSDP taryba ketina aptarti ir tiesioginių LSDP pirmininko rinkimų procedūrą bei bendradarbiavimo sutarimus. Pasak G. Palucko, pirmadienį bus pasirašytas svarbus bendradarbiavimo susitarimas su ,,Solidarumo“ profesine sąjunga.

LSDP pirmininkas patvirtino, kad partija turi šešiasdešimt kandidatų į merus bei šešiasdešimt rinkimų sąrašų savivaldos rinkimuose.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder