Su Balandžio 1-ąja, mieli skaitytojai!

Su Balandžio 1-ąja, mieli skaitytojai!

Dėl skonio, kaip sakoma, nesiginčijama. Todėl atsiprašome visų, kuriems nepatiko balandžio 1-osios dienos melagystės ir pokštai. 

Bet kokiu atveju, darėme viską, kad Jūs iš karto suprastumėte, kurie mūsų rašiniai yra pramanai, skirti juoko ir melagysčių dienai.

Beje, viename iš rašinių, skirtų balandžio 1-ąjai, patalpinome  ir nuotrauką, kurioje atidesni skaitytojai turėjo galimybę surasti vieną rimtą klaidą. Pirmasis ją pastebėjo ir nurodė Žydrūnas Čiunka. Nedaug nuo nugalėtojo atsiliko Ingrida V. ir Vaidotas L. 

Nugalėtoją premijuosime prizu, kurį jis pasirinks pats. 

Kai kurie skaitytojai piktinosi, kad buvusio uosto vadovo Arvydo Vaitkaus "paskyrimas"  šalies premjerus yra beskonybė. "Tokiais dalykais nejuokaujama", rašė kai kurie komentatoriai.

Bet kokiu atveju atsiprašome Arvydo Vaitkaus ir visų, kurių nesugebėjome pralinksminti. Ir džiaugiamės, jei kažkam iš Jūsų pavyko pakelti nuotaiką.

Savaime suprantama, jokie tramvajaus linijų tiesimo darbai Klaipėdoje neprasidėjo. Ir panašu, kad artimiausiu metu neprasidės.

Šalies vyriausybė, su premjeru S. Skverneliu priešakyje, tikrai nežada skirti papildomų lėšų Spaudos rėmimo fondui.

Valdininkai veisiasi kaip triušiai, o žurnalistų gretos regioninių ir rajoninių leidinių redakcijose retėja kasdien.

Ne paslaptis, kad taip vadinamosios "ketvirtosios" valdžios seniai niekam nebereikia. 

Valstiečiai - žalieji šimtatūkstantiniais tiražais leidžia savo spausdintą organą, kurį šmaikštūs internautai jau praminė "Varpą iškėlus".

Organą, kurį nemokamai platina, bet kurio didžioji dalis keliauja tiesiai į šiukšlines.

Valdantieji sėkmingai tęsią konservatorių sukurtą antikonstitucinį planą, pavadintą  "Minkštųjų galių strategija", kurios esmė - visa lietuviška žiniasklaida yra parsidavusi, jos nereikia remti, ją reikia naikinti.

Vienintelė patikima žiniasklaida, pasak strategiją pasirašiusiųjų konservatorių, yra užsienio kapitalui priklausančios internetinės svetainės ir leidiniai.

Ką jau padarysi, valdžia dar nepriaugo iki tokio lygio, kad suprastų, jog postuose yra tik laikinai, o geresnio ginklo prieš korupciją už žiniasklaidos laisvę, dar nėra išrasta.

Mūsų valdžia geriau nusipirks surūdijusį šarvuotį, negu leis žiniasklaidai oriai, nesižeminant, vykdyti savo misiją - šviesti ir lavinti tautą.

Beje, mūsų krašto apsaugos ministerija kovai su hibridinėmis atakomis,  regioninei ar rajoninei žiniasklaidai neskiria nei surūdijusio skatiko, nors nuolat skelbia, kad mums nedraugiška Rusija tam skiria milijardus.

Taip ir gyvename.

Balandžio pirmoji baigsis, o melas, šmeižtas, manipuliacijos ir korupcija šalyje sėkmingai klestės ir toliau...

Nes šalyje nėra tikro šeimininko. Nes Lietuva neturi dvasinio lyderio.

Nėra asmens, kurį dauguma gerbtų ir kuris vienytų, o ne skaldytų.

Lieka tik pritarti vieno protingo žmogaus, vardu Antanas, prieš kone dešimtmetį išsakytoms mintims: "Lietuvoje visos bėdos baigsis tik tada, kai į valžią ateis ne buvę komjaunuoliai, komunistai, partiniai ir profsąjungų funkcionieriai, kurie nėra sukūrę nei vienos papildomos darbo vietos, o verslūs žmonės, realiai žinantys kaip, skatinti verslą, kurti darbo vietas, didinti pridėtinę vertę ir mažinti mokesčių naštą..."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder