Jaunieji kūrėjai dalyvavo konkurse "Atrask save"

Jaunieji kūrėjai dalyvavo konkurse "Atrask save"

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas "Liepsnelė" organizavo antrąjį Klaipėdos miesto jaunųjų populiariosios dainos kūrėjų konkursą "Atrask save".

Šių metų konkursas sulaukė didesnio dalyvių ir žiūrovų dėmesio. Konkurse dalyvavo vaikai iš Stasio Šimkaus konservatorijos, Vytauto Didžiojo gimnazijos bei Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubų "Liepsnelė" ir "Saulutė". Taip pat dalyvavo grupė "Universalūs flatronai" iš Rietavo bei studija "Grock".

Konkursą vertino Stasio Šimkaus konservatorijos dėstytojas, gitaristas, dainininkas, kompozitorius Eugenijus Jonavičius, rašytoja Nijolė Kepenienė ir Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo "Švyturys" muzikos mokytoja metodininkė Vaida Valinskienė. Geriausio teksto autoriumi išrinkta Karolina Macytė. Mergina pati kuria ir muziką savo dainų tekstams. O geriausios muzikos autoriais buvo pripažinta grupė "Random Halfway".

Konkurso metu ne tik buvo išrinkti geriausio teksto ir muzikos autoriai, bet ir įteikta daug paskatinamųjų prizų - už originalų tekstą, geriausią gitaros solo atlikimą, jauniausiai grupei ir kt.

Konkurso organizatoriai sulaukė daug atsiliepimų dėl tokio pobūdžio renginio būtinumo, todėl jie kviečia jaunuosius kūrėjus jau dabar pradėti ruoštis trečiajam konkursui, kuris įvyks kitais metais.

Ramunė SINKEVIČIENĖ, renginių organizavimo mokytoja

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder