Plokščiapėdžiams - nauja gydymo metodika

Plokščiapėdžiams - nauja gydymo metodika

Gruodžio 4 dieną, penktadienį, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) vyksiančioje konferencijoje gydytojas ortopedas iš JAV Ilinojaus valstijos Michael Graham pademonstruos naują plokščiapėdystės gydymo būdą.


Esant plokščiapėdystei dėl išreikšto šokikaulio ir kulnakaulio nestabilumo,
kai avalynė negali padėti, Jungtinėse Amerikos Valstijose plačiai taikomas vadinamasis sinus tarsi implantas. Šių operacijų mokosi Anglijos, Šveicarijos, Vokietijos ir kitų Europos šalių chirurgai. Implantu yra susidomėję ir Lietuvos pėdos chirurgai.


"Tai titaninis smulkus implantas, operacijos metu įvedamas į natūralų plyšį (sinus tarsi,) esantį po šokikauliu. Įvestas implantas paskutinėje pėdos judesio fazėje blokuoja kulno pasislinkimą į išorę ir sustabdo pėdos skliauto pasmukimą. Operacija trumpa, bendros nejautros nereikia, reabilitacija po operacijos nesudėtinga. Implanto pacientas nejaučia, judesiai ir sportas neribojamas", - pasakojo KUL Traumatologijos departamento vadovas V. Žegunis.


Su teoriniais ir praktiniais implanto taikymo metodais svečias M. Graham supažindins Klaipėdoje vyksiančioje konferencijoje.


Gydytojas mielai sutiko nemokamai pakonsultuoti ir klaipėdiečius, nustatant plokščiapėdystę ir įvertinant galimybę gydytis implantuojant sinus tarsi implantą. Dėl konsultacijos kreiptis tel. 8 698 40183.


"Vakarų ekspreso" inf.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder