Klaipėdos apylinkės prokuratūra paminėjo Konstitucijos dieną

Klaipėdos apylinkės prokuratūra paminėjo Konstitucijos dieną

28 vyresniųjų klasių moksleiviai iš Klaipėdos "Hermano Zudermano", "Vydūno" ir "Ąžuolyno“ gimnazijų šį ketvirtadienį dalyvavo teisinių žinių konkurse "Pažink LR Konstituciją", kurį Konstitucijos dienos proga surengė Klaipėdos apylinkės prokuratūros darbuotojai.

Pasak konkurso sumanytojo ir organizatoriaus, nepilnamečių justicijos srityje besispecializuojančio prokuroro Sauliaus Galmino, jau trečią kartą rengtas konkursas tik parodo, kad tokie konkursai reikalingi moksleiviams, kadangi susidomėjimas šiuo teisinių žinių konkursu yra didžiulis. "Tikrai matyti, kad auganti jaunoji karta siekia žinoti savo šalies Konstituciją ir kurios žinojimas, net neabejoju, pravers ir tolimesniame jų gyvenime", - kalbėjo prokuroras.

Pirmųjų trijų vietų laimėtojai buvo apdovanoti specialiais organizatorių įsteigtais prizais – Konstitucijos knygelėmis su asmeniniais Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo Pirmininko Dainiaus Žalimo sveikinimais bei autografais. Juos moksleiviams įteikė Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės vyriausioji prokurorė Dalia Pocienė.

Pirmą vietą konkurse užėmė Klaipėdos "Vydūno" gimnazijos dvyliktokė, kuri atsakė net į 26 testo klausimus. Vos vieno balo skirtumu atsiliko Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos moksleivė Goda Liutkutė, na o trečioji liko Klaipėdos "Vydūno" gimnazijos moksleivė Urtė Jakubėnaitė.

Nugalėtojos taip pat buvo apdovanotos specialiais šio konkurso organizatoriaus Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuroro Sauliaus Galmino prizais.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder