Lietuvos verslo kolegijoje - tik šiuolaikiškos ir perspektyvios studijos

Lietuvos verslo kolegijoje - tik šiuolaikiškos ir perspektyvios studijos

Moderni ir inovatyvi Lietuvos verslo kolegija (LTVK), rengianti į šiuolaikinę Lietuvos ir Europos darbo rinką orientuotus socialinių ir fizinių mokslų specialistus, jau pradėjo išankstinį studentų priėmimą.

Jauki ir šiuolaikiška mokymosi atmosfera, inovatyvios mokymosi bazės, studentų mainų programos, puikiai išvystytas praktinis mokymas bei realios įsidarbinimo galimybės dar studijų metu - visa tai kuria itin patrauklią atmosferą studijoms.

Tad nepaisant šalyje vyraujančių tendencijų, kai pastebimas studentų skaičiaus mažėjimas, LTVK gali džiaugtis ne tik stabiliu studentų skaičiumi, bet ir jų gausėjimu.

"Visos inovacijos mūsų kolegijoje diegiamos tik tam, kad studentams čia būtų gera ir patogu studijuoti", - akcentuoja LTVK direktorė doc. dr. Angelė Lileikienė.

Kolegijos bendruomenė itin džiaugiasi įdiegta "Cloud" (Debesų) sistema, kuri leidžia visą reikiamą informaciją pasiekti ir nuotoliniu būdu.

"Keičiasi studijų formos ir metodai. Jaunimas dabar ypač mobilus ir daug keliaujantis. Ypač išpopuliarėjo nuotolinės studijos. Tad stengiamės, kad studentams nebūtų prievolė būtinai sėdėti auditorijose. Esant naujausioms technologijoms, mokymosi procese jie gali dalyvauti ir būdami visai kitame pasaulio kampelyje", - galimybėmis pasidžiaugė direktorė.

Į "Cloud" sistemą įkeltos ir visos kolegijos bibliotekos knygos bei metodinė medžiaga. Tai studentams ypač patogu - galima naudotis literatūra ten, kur jiems patogiausia, kad ir neiškeliant kojos iš namų.

Nuo šių metų pavasario semestro įdiegta dar viena naujovė - pasirašyta sutartis su "Microsoft" atstovaujančia įmone bei įdiegta "Microsoft 365" programinė įranga, kuria kolegijos studentai bei dėstytojai naudojasi nemokamai. Tad kolegijos bendruomenei atsiveria dar platesnės galimybės.

LTVK kolegijos studentai šalia bakalauro diplomo dar turi galimybę gauti - kaip priedą - LCCI bei CISCO testų sertifikatus, kurie pripažįstami tarptautiniu lygiu. Mat be to, kad kolegija turi kompiuterinių tinklų testavimo centrą - CISCO laboratoriją, neseniai ji tapo ir Didžiosios Britanijos "Pearson" kompanijos anglų kalbos testavimo LCCI centru.

"Iki šiol mūsų regione nebuvo tokio anglų kalbos testavimo centro, kuris būtų skirtas valstybės tarnautojams. Mūsų centras skirtas būtent jiems", - paaiškino direktorė.

Kolegija džiaugiasi turinti daug socialinių partnerių. Tai leidžia ne tik kokybiškai įgyvendinti studijų programas, bet ir jas tobulinti, atsižvelgiant į realias rinkos galimybes.

Svarbu ir tai, kad kolegijoje veikia studentų mainų programos. Kolegija turi net 52 tarptautinius partnerius.

"Dabar pas mus studijuoja studentai iš Turkijos ir Portugalijos, o 6 lietuvaičiai iš mūsų kolegijos išvyksta į Portugaliją, kur studijuos visą pavasario sesiją", - galimybėmis pasidžiaugė direktorė.

Tobulintis į užsienį vyksta ir dėstytojai, kad pasisėmę tarptautinės patirties galėtų ją panaudoti kolegijoje.

"Tikrai galime didžiuotis puikiu kolektyvu. Paskaitas skaito dėstytojai, kurie yra savo srities profesionalai ir praktikai", - pasakojo A. Lileikienė.

LTVK siūlomas itin platus studijų programų spektras - čia galima pasirinkti iš 10 studijų programų verslo ir vadybos, finansų, teisės, informatikos srityse. Klaipėdoje įsikūrusi LTVK turi ir sėkmingai gyvuojantį fakultetą Vilniuje.

Šios kolegijos išduodamas diplomas pripažintas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje.

Gabiems moksleiviams sudarytos visos sąlygos studijuoti nemokamai.

Reklama
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder